طرح زیبا و کاملا لایه باز ( بنر لایه باز بیست و دو بهمن) با موضوع انقلاب اسلامی ایران، ۲۲ بهمن ، بنر بیست و دو بهمن در فتوشاپ کار شده است ، طرح بنر بیست و دو بهمن در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI با استفاده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای و اختصاصی برای طرح ویژه سایت ترنج گراف کار شده است.
شما هم اکنون میتوانید به راحتی این طرح بسیار زیبا را از وبسایت ترنج گراف دانلود و چاپ نمائید .

بنر بیست و دو بهمن

همانطور که در تصویر پیش نمایش مشاهده می کنید طرح در زمینه رنگ نارنجی و آبی کار شده و شامل تصویر با کیفیت امام خمینی ، تصویر آسمان ، تصویر کبوتر ، تصویر پرچم ایران ، پرچم یا مهدی ادرکنی ، تصویر با کیفیت گل و پرنده و تایپوگرافی زیبای ” انقلاب ما انفجار ما بود ” می باشد.

طرح فوق با رعایت اصول طراحی و استاندارد های چاپ در برنامه فتوشاپ بصورت قالب آماده بنر کار شده است ، طرح کاملا لایه باز کار شده و تمام لایه های طرح ، تصاویر و المان ها قابل ویرایش و تغییر می باشد.

طرح بنر لایه باز ۲۲ بهمن را میتوان در تبلیغات محیطی پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر چاپ و استفاده کرد.

همچنین می توانید طرح لایه باز بنر بیست و دو بهمن را با تغییر در سایز قالب و چینش لایه ها و المان ها به طرح لایه باز پوستر دهه فجر ، پوستر انقلاب اسلامی و طرح بنر استند ۲۲ بهمن تبدیل کرد.

برای مشاهده دیگر طرح های لایه باز بنر ۲۲ بهمن از دسته ” دهه فجر ” دیدن کنید.

مشخصات فایل بنر ۲۲ بهمن

_ فرمت فایل بنر PSD و مد رنگی CMYK می باشد.

_ ابعاد طرح ۳*۴ متر و رزولیشن ۳۰۰ DPI می باشد .

_ فایل psd بنر مناسب چاپ لارج فرمت می باشد.

_ بنر بصورت لایه های جدا طراحی شده است.

راهنمای خرید و دانلود بنر لایه باز دهه فجر

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
عنوان طرح : بنر لایه باز بیست و دو بهمن (۲۲ بهمن )
موضوعیت طرح : انقلاب اسلامی ایران، ۲۲ بهمن ، بیست و دو بهمن