طرح تراکت لایه باز فروشگاه گوشی موبایل یا تراکت موبایل فروشی بصورت قالب آماده تراکت تبلیغاتی با رعایت اصول چاپ و طراحی کار شده است، طرح تراکت لایه باز فروشگاه گوشی موبایل شامل تصویر با کیفیت گوشی آیفون ، تصویر اپل واچ ، وکتور برگ گل و لوگو سفید اپل با رنگ بندی صورتی می باشد.

این طرح مختص صنف موبایل و لوازم دیجیتال طراحی شده و برای چاپ تراکت فروشگاه موبایل ،فروشگاه های تخصصی آیفون ، تراکت تعمیرات موبایل و تراکت فروشگاه لوازم جانبی طراحی شده است.

تراکت لایه باز فروشگاه گوشی موبایل

طرح تراکت لایه باز موبایل در فرمت لایه باز psd با رزولیشن ۳۰۰dpi بصورت اسمارت آبجکت طراحی شده است و قابلیت چاپ در ابعاد لارج فرمت را دارد.

این طرح کاملا لایه باز کار شده و چیدمان لایه ها ، رنگ بندی قالب طرح ، پس زمینه و تصاویر قایل ویرایش می باشد و فونت فارسی کار شده لایه باز می باشد.

با توجه به کیفیت بالای طرح می توانید از لایه های این طرح برای طراحی بنر موبایل فروشی و طرح کارت ویزیت موبایل فروشی استفاده کنید.

راهنمای دانلود تراکت لایه باز فروشگاه گوشی موبایل

 کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
_ بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه استفاده فایل می باشد._ برای ویرایش طرح و عدم مواجه با خطا از فتوشاپ ورژن ۵ به بالا استفاده کنید.

_ برای استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده win rar استفاده کنید.

_ در صورت بروز خطا به هنگام دانلود و یا معیوب بودن فایل گرافیکی از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.