دانلود تراکت ریسو لایه باز فست فود یا تراکت ریسو فست فود در سایز دقیق ۲۱*۱۴٫۸ سانتی متر بصورت تک رنگ و تکرو در فرمت psd فتوشاپ و رزولیشن ۳۰۰dpi در برنامه فتوشاپ طراحی شده است.

طرح تراکت فست فود شامل وکتور پیتزا و قارچ ، وکتور قاچ پیتزا با شیپ بندی دایره و متن تبلیغاتی فست فود و ساندویچی با چیدمان مناسب کار شده است.

دانلود تراکت ریسو لایه باز فست فود

طرح تراکت ریسو لایه باز فست فود با رعایت اصول چاپ دستگاه ریسو و چاپ سیاه سفید کار شده و معیار های چاپ اعم از رنگ بندی و خط برش پس از چاپ رعایت شده است.

این طرح با استفاده از وکتور های حرفه ای و تصاویر با کیفیت با طراحی اختصاصی سایت  ترنج گراف برای کاربران و طراحان کار شده است.

طرح تراکت فست فود با ابزار shape و smart object فتوشاپ کار شده و قابلیت چاپ در ابعاد لارج فرمت را دارد.

قیمت طرح ( دانلود تراکت ریسو لایه باز فست فود ) در سایت ترنج گراف ۷۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد.

دانلود تراکت ریسو لایه باز فست فود

تراکت ریسو لایه باز فست فود

راهنمای دانلود تراکت ریسو لایه باز فست فود

برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل میشوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور میرسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح میتوانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .

عنوان طرح : دانلود تراکت ریسو لایه باز فست فود

موضوعیت طرح : فست فود، غذای آماده