دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت گروه موسیقی

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت گروه موسیقی در طرحی زیبا و حرفه ای بصورت قالب آماده با استفاده از تصاویر استوک و وکتور های حرفه ای طراحی شده است.

همانطور که در طرح فوق مشاهده مینمایید این طرح با زمینه مشکی و سفید بصورت دو رو طراحی شده و مناسب چاپ افست و پرینت می باشد
در این طرح از وکتور دوایر بصورت زمینه و همچنین تصویر ساز سنتی و همچنین گیاهان و نورها و المان های موسیقی استفاده شده است.
این طرح بصورت لایه باز در برنامه فتوشاپ CC با فرمت PSD و مد رنگی CMYK طراحی شده است.

طرح بصورت کاملا لایه باز طراحی شده و قابل ویرایش می باشد، برای شخصی سازی طرح نیاز به دانش فنی خاصی نیست و تنها کافی است اطلاعات و تصویر مورد نظر خود را در لایه های مشخص شده در طرح جایگزین کنید.

با تغییر سایز قالب کارت ویزیت آموزش موسیقی و اندکی تغییر در چینش لایه ها میتوان طرح تراکت آموزشگاه موسیقی و بنر آموزشگاه موسیقی را آماده کرد.

کیفیت چاپ و پرینت کارت ویزیت گروه موسیقی مناسب بوده و محتوای آن متناسب با چاپ افست و دیجیتال تنظیم شده است و نیازی به تغییر ندارد.

پیشنهاد می کنیم طرح ” دانلود کارت ویزیت لایه باز موسیقی ” را هم ببینید.

مشخصات طرح ” دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت گروه موسیقی”

_ طرح در سایز ۹*۶ سانتی متر کار شده است.

_ قالب طرح در فرمت psd و مد رنگی cmyk کار شده است.

_ لایه های طرح تفکیک شده و مجزا می باشد.

_ در نرم افزار طراحی فتوشاپ کار شده است.

 

فونت های استفاده شده در طرح بصورت فشرده در وبلاگ سایت ترنج گراف قرار داده شده است.

در صورت بروز مشکل به هنگام دانلود و یا معیوب بودن فایل گرافیکی و یا نیاز به برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی از طریق تلگرام پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

موضوع طرح : دانلود کارت ویزیت لایه باز آموزشگاه موسیقی، کارت ویزیت لایه باز کلاس موسیقی، طرح لایه باز کارت ویزیت آموزش موسیقی