دانلود کارت ویزیت لایه باز لبنیاتی

دانلود کارت ویزیت لایه باز لبنیاتی با موضوع فروشگاه لبنیات، لبنیاتی کار شده در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI با استفاده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای و اختصاصی برای کاربران سایت ترنج گراف طراحی شده است.
طرح کارت ویزیت لایه باز لبنیاتی با رعایت استاندارد های چاپ طراحی شده و محتوای فایل اعم از رنگ بندی ، حاشیه برش اطمبنان و کیفیت چاپ رعایت شده است.
این طرح بصورت اسمارت آبجکت کار شده و فایل psd کارت ویزیت برای چاپ لارج فرمت نیز مناسب می باشد، از لایه های این طرح برای طراحی بنر تابلو لبنیات و طرح تراکت لبنیات می توانید استفاده کنید.

مشخصات طرح گرافیکی کارت ویزیت لایه باز لبنیاتی

– مناسب چاپ افست تنظیم شده است

– لایه ها و تصاویر طرح کیفیت چاپ افست را دارند.

– طرح در فرمت PSD و  CMYK کار شده است.

– طرح کاملا لایه باز بوده و قابل ویرایش می باشد

راهنمای استفاده محصولات گرافیکی فوتشاپ

 – کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید . سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
عنوان طرح : دانلود کارت ویزیت لایه باز لبنیاتی
موضوعیت طرح : فروشگاه لبنیات، لبنیاتی، طرح لایه باز کارت ویزیت لبنیات محلی، طرح PSD کارت ویزیت لبنیات سنتی، طرح کارت ویزیت لبنیات محلی لایه باز