طرح پاکت نامه لایه باز (مسطح)

طرح پاکت نامه لایه باز (مسطح) به صورت لایه باز و در فرمت PSD , CMYK  به شکلی ساده و شیک طراحی شده و مناسب اوراق اداری صنف و صنعت شماست و با تغییر لوگو و اطلاعات پیش فرض میتوان آن را به راحتی در برنامه فتوشاپ ورژن ۵ به بالا تغییر داد. طرح فوق در ابعاد ذکر شده بصورت مسطح ارائه شده و همانطور که در تصویر پیش نمایش مشاهده می کنید طرح در زمینه روشن و ترکیب رنگ زرد و مشکی طراحی شده است.

شما هم اکنون میتوانید به راحتی این طرح بسیار زیبا را از وبسایت ترنج گراف دانلود و چاپ نمائید . قیمت طرح ( طرح پاکت نامه لایه باز (مسطح) ) در سایت ترنج گراف ۴۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد ، برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل میشوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور میرسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح میتوانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .
– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
پیشنهاد می کنیم این طرح را هم ببینید : پاکت ملخی لایه باز
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
عنوان طرح : طرح پاکت نامه لایه باز (مسطح) ، طرح پاکت لایه باز مسطح ، طرح فتوشاپ لایه باز پاکت ملخی ، طرح پاکت نامه اوراق اداری
برای دانلود برنامه win rar  رو لینک کلیک کنید.