پاکت ملخی لایه باز آموزشگاه

طرح پاکت ملخی لایه باز آموزشگاه بصورت لایه باز و مسطح در فرمت PSD , CMYK مناسب چاپ افست و دیجیتال طراحی شده و همانطور که در تصویر پیش نمایش مشاهده می کنید طرح در زمینه روشن رنگ سبز فسفری و سفید و وکتور با کیفیت گل و وکتور اسلیمی در پس زمینه طرح استفاده شده و تمامی رنگ بندی ها مطابق اطلس رنگ تنظیم شده است.

برای ویرایش طرح نیاز به دانش فنی خاصی نیست و تنها کافی است برای ویرایش لایه ها فایل را در برنامه فتوشاپ ورژن ۵ به بالا باز کنید و پس از اعمال تغییرات آن را ذخیره کنید.

عنوان طرح : پاکت ملخی لایه باز آموزشگاه، پاکت نامه آموزشگاه ، پاکت نامه لایه باز آموزشگاه و مدارس ، طرح مسطح لایه باز پاکت نامه ، طرح پاکت ملخی لایه باز آموزشگاه

 قیمت طرح ( پاکت ملخی لایه باز آموزشگاه ) در سایت ترنج گراف ۴۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد ، برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل میشوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور میرسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح میتوانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .
– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
پیشنهاد می کنیم این طرح را هم ببینید پاکت لایه باز شرکت مهندسی
سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .