کارت ویزیت لایه باز پخش قارچ

طرح زیبا و کاملا لایه باز ( کارت ویزیت لایه باز پخش قارچ ) با موضوع مواد غذایی، پخش مواد غذایی کار شده و در فرمت لایه باز PSD و مد رنگی CMYK و کیفیت ۳۰۰ DPI کار شده است.
از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای در طراحی کارت ویزیت بکار برده شده است.
قیمت طرح ( کارت ویزیت لایه باز پخش قارچ ) در سایت ترنج گراف ۴۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد.
طرح “ کارت ویزیت پخش عمده برنج ” پیشنهاد می کنیم ببینید و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها ثبت کنید.
– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد و میتوان طرح را با تغییر سایز و چینش لایه ها طرح تراکت فروشگاه مواد غذایی را آماده کرد.

توضیحات طرح کارت ویزیت لایه باز پخش قارچ

_ طرح در ابعاد ۹*۶ و روزلیشن ۳۰۰ DPI کار شده است.

_ طرح کیفیت چاپ افست را دارد و محتوای آن مناسب می باشد.

_ طرح لایه باز بوده و کاملا قابل ویرایش می باشد.

در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز برای برقراری ارتباط از طریق تلگرام بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.
عنوان طرح : کارت ویزیت لایه باز پخش قارچ
موضوعیت طرح : مواد غذایی، پخش مواد غذایی