طرح لایه باز لوح تقدیر خانواه شهدا با رنگ بندی سبز در سایز ۴۲ در ۲۹٫۷ سانتی متر و فرمت psd و رزولیشن ۳۰۰dpi در برنامه فتوشاپ طراحی شده است، طرح لایه باز لوح تقدیر خانواده شهدا شامل متن تقدیر و تجلیل شهید و خانواده شهدا ، تصویر امام و رهبری ، تصویر پرچم ایران ، وکتور اسلیمی و کادر حاشیه مناسب به همراه پس زمینه طرح اسلیمی می باشد.

طرح لوح تقدیر خانواده شهدا کاملا لایه باز کار شده و تمام لایه ها و المان های کار شده بصورت تفکیک شده و مجزا می باشد بصورتی که به راحتی می توانید چیدمان لایه ها ، رنگ بندی ، پس زمینه ، متن تقدیرنامه و سایز فایل psd لوح تقدیر را ویرایش و شخصی سای کنید.

طرح لوح تقدیر برای چاپ لوح تقدیر خانواده ایثارگران ، لوح تقدیر خانواده جانبازان ، لوح تقدیر فرزند شهید ، لوح تقدیر خانواده شهید مدافع حرم ، لوح تقدیر یادواره شهدا ، لوح تقدیر شهید و لوح تقدیر جانبازان مناسب می باشد.

لوح تقدیر خانواه شهدا

فایل لایه باز لوح تقدیر خانواه شهدا با رعایت اصول چاپ و طراحی کار شده و بدون نیاز به تغییر در فرمت و سایز فایل دانلودی در اکثر مراکز چاپ قابل چاپ می باشد.

معیار های چاپ اعم از رنگ بندی مناسب ، حاشیه برش ، سسایز و کیفیت چاپ نیز رعایت شده است و فضای کافی برای درج متن در نظر گرفته شده است.

این طرح با ابزار shape و smart object کار شده و قابلیت چاپ در ابعاد لارج فرمت را دارد.

راهنمای دانلود لوح تقدیر خانواه شهدا

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.