طرح کارت ویزیت لایه باز گیم نت یا کارت ویزیت بازی های رایانه ای با رنگ بندی قرمز و نقره ای در طرحی فانتزی با استفاده از کاراکتر بازی های دیجیتال ، تصویر جوی استیک ، وکتور های گرافیکی دایره و مثلث ، لوگو کمپانی های بازی های دیجیتال به همراه فونت فانتزی فارسی و لاتین بصورت دورو طراحی شده است. این طرح در فرمت لایه باز psd و رزولیشن ۳۰۰dpi و سایز ۹ در ۶ سانتی متر برای چاپ انواه کارت ویزیت لمینت افست و دیجیتال طراحی شده است.

کارت ویزیت لایه باز گیم نت

طرح کارت ویزیت گیم نت با ابزار shape و smart object بصورت کاملا لایه باز کار شده و تمام لایه ها و المان های کار شده قابل ویرایش می باشد. لایه های طرح بصورت تفکیک شده و مجزا گروپ بندی شده است.

این طرح با رعایت استاندارد های چاپ کار شده و در اکثر مراکز چاپی بودن نیاز به تغییر در فایل psd قابل چاپ می باشد، معیار های چاپ اعم از رنگ بندی افست ، حاشیه برش و کیفیت چاپ رعایت شده است.

چیدمان لایه ها ، رنگ بندی طرح ، پس زمینه ، وکتور ها و تصاویر قابل ویرایش می باشد و متن و فونت کار شده در طرح لایه باز می باشد.

این طرح قابلیت چاپ در ابعاد لارج فرمت را دارد ، شما میتوانید از لایه های این طرح برای طراحی بنر تابلو گیم نت و طرح تراکت گیم نت استفاده کنید.

راهنمای دانلود کارت ویزیت لایه باز گیم نت

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.