در این مطلب از وبسایت ترنج گراف طرح گرافیکی حرفه ای و زیبای طرح لایه باز کارت ویزیت بیمه ما در برنامه فتوشاپ کار شده و مناسب چاپ افست می باشد.

طرح کارت ویزیت بیمه ما بصورت دو رو و افقی کار شده و شامل تصویر با کیفیت چتر قرمز رنگ و تصویر مدل مرد و آرم با کیفیت بیمه ما و رنگ سازمانی بیمه کار شده است.

طرح لایه باز کارت ویزیت بیمه ما

طرح کارت ویزیت بیمه لایه باز کار شده و لایه ها و تصاویر طرح قابل ویرایش و جایگزین می باشد، برای ویرایش و شخصی سازی طرح نیاز به دانش فنی خاصی نیست و تنها کافی است طرح را در برنامه فتوشاپ باز کنید و تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید.

طرح کارت ویزیت بیمه ما را میتوان به عنوان دیگر نمایندگی های بیمه استفاده کرد، برای این کار کافی است آرم بیمه مورد نظر و اطلاعات پیش فرض را جایگزین کنید.

طرح لایه باز کارت ویزیت بیمه ما بصورت قالب آماده کار شده و اصول طراحی و استاندارد های چاپ افست از قبیل رنگ بندی طرح، کیفیت چاپی، مد رنگی و خطوط برش رعایت شده است.

همچنین می توان فایل کارت ویزیت بیمه ما را میتوان با تغییر در سایز طرح و چینش لایه ها به عنوان طرح تراکت دفتر نمایندگی بیمه و بنر دفتر بیمه استفاده و چاپ کرد.

مشخصات کارت ویزیت نمایندگی بیمه ما

_ فرمت فایل psd و مد رنگی آن cmyk می باشد.

_ ابعاد فایل ۹*۶ سانتی متر می باشد.

_ رزولیشن و کیفیت چاپی طرح ۳۰۰dpi می باشد.

_ رنگ بنید طرح طبق اطلس رنگ چاپ افست انجام ششده است.

پینشهاد می کنیم طرح گرافیکی کارت ویزیت بیمه ما را هم ببینید.

 

طرح لایه باز کارت ویزیت بیمه ما

طرح کارت ویزیت بیمه ما

راهنمای خرید و دانلود کارت ویزیت لایه باز بیمه

_ فایل تصویری راهنما در داخل بسته دانلود گنجانده شده است.

_ در صورت بروز مشکل به هنگام دانلود و یا معیوب بودن فایل گرافیکی از طریق تلگرام قسمت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

_ لینک دانلود فونت فارسی استفاده شده در طرح در وبلاگ سایت ترنج گراف قرار داده شده است.

موضوع طرح : طرح لایه باز دفتر بیمه ، کارت ویزیت دفتر نمایندگی بیمه ، کارت ویزیت لایه باز ، دانلود طرح لایه باز ، کارگزاری بیمه، طرح psd کارت ویزیت بیمه ما ، طرح لایه باز کارت ویزیت بیمه ما