کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد

در این مطلب از وبسایت ترنج گراف طرح گرافیکی کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد بصورت دو رو در طرحی زیبا و حرفه ای طراحی شده است.

طرح گرافیکی کارت ویزیت بیمه پاسارگاد بصورت قالب آماده در برنامه فتوشاپ کار شده و در طراحی آن از شیپ های منحنی ، آرم و لوگوی بیمه پاسارگاد و رنگ بندی مشکی و خاکستری و رنگ زرد استفاده شده است.

طرح کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد بصورت کاملا لایه باز و تفکیک شده کار شدعه و تمام لایه های طرح قابل ویرایش و شخصی سازی می باشد.

طرح کارت ویزیت بیمه عمر و نمایندگی دفاتر بیمه را میتوان با تغییر در عنوان و جانمایی آرم سایر بیمه ها در موضوعات دیگر استفاده کرد.

طرح کارت ویزیت نمایندگی بیمه را میتوان با تغییر در سایز طرح و چینش لایه ها به عنوان طرح بنر دفاتر بیمه و طرح تراکت تبلیغاتی دفتر بیمه استفاده کرد.

برای مشاهده دیگر طرح های مرتبط از دسته ” دفتر بیمه ” دیدن کنید و پیشنهاد می کنیم طرح ” کارت ویزیت بیمه پاسارگاد ” را هم ببینید.

مشخصات فایل کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد

_ طرح در فرمت psd و در مد رنگی cmyk کار شده است.

_ ابعاد طرح ۹۰*۶۰ میلی متر کار شده است.

_ رزولیشن کارت ویزیت ۳۰۰ dpi می باشد.

در طراحی کارت ویزیت بیمه پاسارگاد اصول و استاندارد های چاپ افست رعایت شده و خطوط برش در فایل psd کارت ویزیت تنظیم شده است.

برای شخصی سازی و ویرایش طرح نیاز به دانش فنی خاصی نیست و تنها کافی است اطلاعات و تصویر مورد نظر خود را در لایه های مشخص شده جانمایی کنید.

طرح لایه باز کارت ویزیت بیمه پاسارگاد بصورت فشرده شده به همراه فایل تصویری راهنما در داخل بسته دانلود قرار داده شده است.

در صورت بروز مشکل به هنگام دانلود و یا معیوب بودن فایل گرافیکی از طریق تلگرام و یا بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

موضوع طرح : دانلود طرح لایه باز ، طرح لایه باز کارت ویزیت بیمه عمر پاسارگاد، نمونه کارت ویزیت بیمه پاسارگاد، کارت ویزیت نمایندگی بیمه