ترنج گراف

تراکت ریسو باشگاه بدنسازی

تراکت ریسو باشگاه بدنسازی

در دنیای رقابتی امروز، شیوه های تبلیغاتی زیادی برای معرفی کسب و کار و جذب مشتری وجود دارد، یکی از رایج ترین و کم هزینه ترین روش ها استفاده از تراکت تبلیغاتی است که بطور مستقیم می تواند پیام خود را به مخاطب برساند. بطور مثال باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام با استفاده از تراکت ریسو می توانند مخاطب را از خدمات باشگاه، امکانات، ساعات و روز های فعالیت را آگاه کنند و مشتری جذب کنند.

در این مجموعه نگاهی به طرح های آماده تراکت ریسو بدنسازی خواهیم داشت، طرح های لایه باز و جدید که بصورت حرفه ای توسط طراحان ترنج گراف طراحی و بر روی سایت قرار داده شده است، بیش از چند نمونه طرح آماده که با استفاده از تصاویر جدید و حرفه ای بدنسازی، وکتور و المان های تک رنگ و با کیفیت طراحی شده است. این نمونه ها در طرح های مختلف و بصورت تک رنگ و با کیفیت بالا در برنامه فتوشاپ طراحی گردیده است و به دو صورت افست و ریسو گراف قابلیت چاپ دارد. همچنین نکات مهم طراحی و استاندارد های چاپ در طراحی آن رعایت شده است.

نمونه طرح های تراکت ریسو باشگاه پرورش اندام در سایز A5 و فرمت psd طراحی شده و شامل وکتور بدنسازی و آیکون تجهیزات باشگاه پرورش اندام می باشد.

تمامی طرح ها قابلیت ویرایش دارند و کاربر به دلیل لایه باز بودن طرح ها، تمامی المان ها، تصاویر، متن و عناوین بکار برده شده قابل تغییر و ویرایش می باشند.