ترنج گراف

سربرگ بیمه ایران

سربرگ بیمه ایران

سربرگ بیمه ایران، یکی از اصلی ترین و پرکاربرد ترین اقلام ست اداری است که در نمایندگی های بیمه ایران مورد استفاده قرار می گیرد، سربرگ ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، چرا که مدیران نمایندگی ها برای رسمیت بخشیدن به قرارداد های کاری، نامه های اداری و مکاتبات سازمانی خود از سربرگ استفاده می کنند، با اینکار اعتبار نمایندگی شان در نزد مشتری حفظ می شود و با ارائه سربرگ قرارداد به مشتری شرایط بازگشت و حضور مجدد مشتری به نمایندگی شان را افزایش می دهند. داشتن یک سربرگ با طراحی حرفه ای و منحصر بفرد شما را نزد مخاطبان و مشتریان معتبر و منجر به شناخت هر چه بهتر و برتر نمایندگی تان می شود.

هر سربرگ بیمه ایران حاوی یک سری از اطلاعات و مشخصات مهم نمایندگی بیمه می باشد که دسترسی و برقراری ارتباط آسان و تسهیل می کند. محتوای سربرگ شامل شماره های تماس، آدرس ایمیل، آدرس محل نمایندگی، شماره نمایندگی و لوگو اصلی این بیمه می باشد. این اطلاعات و مشخصات در یک چارچوب مشخص و بصورت رسمی با رعایت استاندارد های تبلیغاتی تعیین شده توسط بیمه ایران طراحی می شود. این استاندارد ها شامل یک سری نکات برای طراحی سربرگ بیمه ایران که شامل شعار تبلیغاتی، رنگ بندی سازمانی و کد رنگی مختص برای چاپ سربرگ و آرم اصلی بیمه ایران می باشد.

در این صفحه از وبسایت ترنج گراف، نگاهی به مجموعه طرح های سربرگ بیمه ایران خواهیم داشت که با بهترین طراحی و کیفیت چاپ و با رعایت نکات و استاندارد های چاپ توسط طراحان ترنج گراف طراحی و بر روی سایت قرار داده شده است. در طراحی این نمونه سربرگ ها استاندارد های چاپ اعم از حاشیه امن نیم سانتی متری برای برش پس از چاپ سربرگ رعایت شده و رنگ بندی کلی طرح مطابق کد رنگ های اطلس رنگ افست تنظیم شده است. کاربران می توانند به دو روش افست و دیجیتال در اکثر چاپخانه های کشور تکثیر و به چاپ رسانند.

طرح سربرگ بیمه ایران بصورت لایه باز و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ طراحی شده است و کاربران عزیز بدون نیاز به دانش فنی خاصی می توانند با انتخاب یکی از قالب های طراحی شده و جایگذاری لوگو، آدرس و تغییر رنگ شیپ های استفاده شده ویرایش و طرح سربرگ اختصاصی خود را آماده کنند. تمام المان ها، وکتور و تصاویر موجود در طرح، متن و عناوین بکار برده شده قابل تغییر می باشد و کاربران و طراحان گرامی به راحتی می تواند طرح را مطابق نیاز مشتری و سلیقه خود ویرایش و شخصی سازی کنند.

راهنمای دانلود سربرگ بیمه ایران

_ بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_ در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید