ترنج گراف

سربرگ بیمه ایران

سربرگ بیمه ایران

سربرگ یکی از ملزومات مهم و پرکاربرد برای دفاتر و نمایندگی های بیمه ایران می باشد که از آن برای درج نامه های اداری، تنظیم قرارداد های کاری و اطلاع رسانی از آن استفاده می کنند. طرح سربرگ بیمه ایران حاوی اطلاعات نمایندگی و لوگو بیمه ایران می باشد و بصورت رسمی و با رعایت استاندارد های تبلیغاتی تعیین شده توسط بیمه ایران طراحی می شود. این استاندارد ها شامل شعار تبلیغاتی، رنگ بندی سازمانی و آرم اصلی بیمه ایران می باشد.

در این صفحه نگاهی به مجموعه طرح های سربرگ بیمه ایران خواهیم داشت که با بهترین طراحی و کیفیت چاپ توسط طراحان ترنج گراف طراحی و بر روی سایت قرار داده شده است. در طراحی این نمونه ها استاندارد های چاپ اعم از حاشیه امن برای برش پس از چاپ سربرگ رعایت شده و رنگ بندی کلی طرح مطابق اطلس رنگ افست تنظیم شده است و در اکثر چاپخانه های کشور بصورت افست و دیجیتال قابل چاپ می باشد.

طرح سربرگ بیمه ایران بصورت لایه باز و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ طراحی شده است و کاربران عزیز بدون نیاز به دانش فنی خاصی می توانند با انتخاب یکی از قالب های طراحی شده و جایگذاری لوگو، آدرس و تغییر رنگ شیپ های استفاده شده ویرایش و طرح سربرگ اختصاصی خود را آماده کنند. تمام المان ها، وکتور و تصاویر موجود در طرح، متن و عناوین بکار برده شده قابل تغییر می باشد و کاربران و طراحان گرامی به راحتی می تواند طرح را مطابق نیاز مشتری و سلیقه خود ویرایش و شخصی سازی کنند.

راهنمای دانلود سربرگ بیمه ایران

_ بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_ در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید