ترنج گراف

کارت ویزیت بیمه معلم

کارت ویزیت بیمه معلم

در این صفحه نگاهی به طرح های لایه باز کارت ویزیت بیمه معلم خواهیم داشت، چند نمونه طرح لایه باز با رنگ بندی و طراحی متنوع برای چاپ کارت ویزیت لمینت و سلفون طراحی شده است. نمونه طرح های ارائه شده با رعایت استاندارد های چاپ فرم عمومی کارت ویزیت طراحی شده است. حاشیه امن نیم سانتی متری برای برش پس از چاپ کارت ویزیت رعایت شده است و رنگ بندی طرح مطابق کد اطلس رنگ افست تنظیم شده است.

کارت ویزیت ابزاری برای صاحبان کسب و کار است که با استفاده از آن اطلاعات مورد نطرشان را با مشتریان و مخاطبان به استراک می گذارند و  در واقع به این موضوع می توان اشاره کرد که کارت ویزیت شناسه و هویت کسب و کار است، به همین دلیل انتخاب طرح از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به فاکتور هایی که در ظاهر حرفه ای کارت ویزیت تاثیرگذارند دقت نمود.

طراحان ترنج گراف با در نظر گرفتن نیاز های تبلیغاتی دفاتر نمایندگی بیمه معلم و با داشتن تخصص در زمینه طراحی کارت ویزیت برای مشاغل مختلف ، اقدام به طراحی طرح های متنوع برای سلیقه های مختلف کرده است، این طرح ها مطابق چارچوب و استاندارد های تبلیغاتی بیمه معلم نظیر رنگ بندی سازمانی بیمه معلم، آرم با کیفیت این بیمه و شعار تبلیغاتی طراحی شده است و شامل لوگو با کیفیت بیمه معلم، عکس با کیفیت و حرفه ای با مفهوم بیمه می باشد.

نمونه کارت ویزیت بیمه معلم در اندازه ۹ در ۶ سانتی متر و در فرمت psd بصورت پشت و رو طراحی گردیده است و تمام المان ها، تصاویر، وکترو های استفاده شده در طرح قابل ویرایش می باشد و کاربر به راحتی می تواند طرح را مطابق سلیقه خود ویرایش و شخصی سازی کند.