ترنج گراف

کارت ویزیت بیمه پاسارگاد

کارت ویزیت بیمه پاسارگاد

کارت ویزیت یکی از روش های کم هزینه و رایج برای معرفی کسب و کار می باشد و صاحبان مشاغل با استفاده از آن کسب و کار، برند، محصول و خدمات خود را معرفی می کنند. کارت ویزیت این امکان را به مخاطب و مشتری  می دهد که بتواند به راحتی با نمایندگی بیمه پاسارگاد در ارتباط باشد. علاوه بر آن کارت ویزیت اطلاعات کلی از محل نمایندگی، شماره تماس و راه های برقراری ارتباط نظیر آدرس ایمیل و اینستاگرام را در اختیار مخاطب قرار می دهد.

برای آن که کارت ویزیت بیمه پاسارگاد در ذهن مخاطب تاثیر مثبت داشته باشد و باعث جذب مشتری شود باید چند نکته را در طراحی آن رعایت کنیم، یکی از این موارد که در ظاهر حرفه ای کارت ویزیت تاثیر بسزایی دارد رنگ بندی المان و تصاویر مورد استفاده در طرح کارت ویزیت می باشد. انتخاب رنگ مناسب برای کارت ویزیت عامل مهمی در جذب مخاطب می باشد، در ضمن این نکته را باید بخاطر داشته باشیم که رنگ بندی اقلام چاپی برای بیمه پاسارگاد خصوصا کارت ویزیت باید مطابق رنگ سازمانی و استاندارد های تبلیغاتی این بیمه باشد. رنگ سازمانی بیمه پاسارگاد زرد و سرمه ای می باشد.

کارت ویزیت بیمه پاسارگاد در طرح و رنگ بندی های متنوع بصورت پشت و رو طراحی شده است و فایل لایه باز کارت ویزیت در اندازه ۹ در ۶ سانتی متر و در فرمت psd طراحی شده و استاندارد های چاپ فرم عمومی کارت ویزیت رعایت شده است. حاشیه امن برای برش پس از چاپ کارت ویزیت به اندازه ۵ میلیمتر در نظر گرفته شده است و رنگ بندی طرح مطابق اطلس رنگ افست تنظیم شده است. همچنین این استاندارد ها در اکثر چاپخانه های کشور قابل چاپ می باشد و با توجه به اندازه مشخص شده قابلیت چاپ در جنس های لمینت براق، لمینت مات، لمینت برجسته و سلفون را دارد.

در صورت آشنایی شما عزیزان فایل لایه باز کارت ویزیت بیمه پاسارگاد با برنامه فتوشاپ به راحتی قابل اختصاصی سازی می باشد. نمونه طرح های ارائه شده قابل ویرایش و لایه باز می باشند بصورتی که تمام المان ها و تصاویر استفاده شده در طرح ، متن و عناوین بکار، رنگ بندی و چیدمان لایه ها قابلیت ویرایش دارد و شما با انتخاب یکی از طرح ها و با جایگذاری شماره تماس، آدرس، کد نمایندگی و عنوان به راحتی می توانید طرح را در کمترین زمان مطابق سلیقه خود ویرایش و شخصی سازی کنید.

در صورت بروز مشکل در استخراج فایل زیپ کارت ویزیت فوق لطفا نسخه جدید برنامه winrar را از وبلاگ سایت دانلود نمایید.