طرح بنر بیست و دو بهمن یا بنر دهه فجر در فرمت psd فتوشاپ بصورت لایه باز برای چاپ بنر و پوستر دهه فجر طراحی شده است،  طرح بنر بیست و دو بهمن در طرحی زیبا و شکیل با استفاده از تصویر ، وکتور و المان های حرفه ای و چینش متناسب برای طراحان و کاربران گرامی سایت ترنج گراف طراحی شده است.

در طراحی این طرح از تصویر امام خمینی ، تصویر راهپیمایی مردم ، پرچم ایران ، کادر تذهیب و تایپوگرافی شعر دیو چو بیرون رود فرشته درآید طراحی شده است و از المان نور و ابر برای زیبایی بیشتر طرح استفاده شده است.

طرح بنر بیست و دو بهمن

طرح بنر بیست و دو بهمن بصورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش کار شده است ، چیدمان لایه ها ، رنگ بندی طرح ، پس زمینه و متن درج شده قابل ویرایش می باشد.

طرح بنر دهه فجر با رعایت اصول چاپ و طراحی کار شده و مناسب چاپ افست و لارج فرمت می باشد ، با تغییر سایز و چینش لایه ها می توانید در قالب بنر پلاکارد دهه فجر و طرح پوستر بیست و دو بهمن چاپ کنید.

شما هم اکنون میتوانید به راحتی این طرح بسیار زیبا را از وبسایت ترنج گراف دانلود و چاپ نمائید .

طرح بنر بیست و دو بهمن

طرح بنر دهه فجر

برای مشاهده دیگر طرح های لایه باز پوستر و بنر از لینک طرح لایه باز دهه فجر دیدن کنید.

راهنمای دانلود طرح بنر بیست و دو بهمن

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد._در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.