طرح بنر لایه باز دهه فجر در زمینه رنگ سبز و طلایی کار شده و شامل سه بعدی طلایی کلمه ۱۲ بهمن ، تصویر امام خمینی ، وکتور اسلیمی و متن تبریک سالگرد بازگشت امام خمینی می باشد که از المان ها و وکتور های گرافیکی برای زیبایی طرح استفاده شده است.
طرح لایه باز دهه فجر با رعایت اصول چاپ و طراحی کار شده است و شما بسته به نیاز خود می توانید طرح را در ابعاد بنر بیلبورد و پوستر سایز A4 و A3 استفاده کنید.

طرح بنر لایه باز دهه فجر

طرح بنر دهه فجر بصورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش کار شده و چیدمان لایه ها ، رنگ بندی طرح و پس زمینه طرح قابل ویرایش می باشد.
طرح بنر لایه باز دهه فجر را می توانید با تغییر سایز و چینش لایه ها به طرح بنر پلاکارد دهه فجر و طرح بنر استند دهه فجر تبدیل کنید.
قیمت طرح بنر لایه باز دهه فجر در سایت ترنج گراف ۶۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای می باشد.

مشخصات طرح بنر لایه باز دهه فجر

_ طرح با فرمت psd و مد رنگی cmyk کار شده است.

_ اندازه محصول ۲۰*۳۰ می باشد.

_ رزولیشن طرح دانلودی ۳۰۰ dpi می باشد.

_ فایل کاملا لایه باز و تست شده می باشد.

_ رنگ بندی طرح قابل تغییر می باشد.

طرح بنر لایه باز دهه فجر

راهنمای دانلود طرح بنر لایه باز دهه فجر

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد._در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاگ سایت موجود می باشد._ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود می توانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما در ارتباط باشید .
موضوعیت طرح : دهه فجر، سالروز بازگشت امام خمینی، دانلود طرح لایه باز بنر دوازده بهمن, بنر دوازده بهمن, دانلود بنر دوازده بهمن, وکتور دوازده بهمن, طرح های دوازده بهمن, دانلود وکتور دوازده بهمن, دانلود رایگان وکتور دوازده بهمن, دانلود رایگان لایه باز طرح بنر دوازده بهمن, دانلود طراحی بنر دوازده بهمن, طرح PSD بنر دوازده بهمن, دانلود رایگان طرح لایه باز دوازده بهمن بنر

اگر در مورد طرح بنر لایه باز دهه فجر سوالی داشتید از قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.