دانلود طرح زیبا و کاملا لایه باز بنر لایه باز روز غزه  با موضوع بنر روز غزه، فلسطین اشغالی کار شده در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI استفاده شده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای و اختصاصی برای طرح ویژه سایت ترنج گراف .

طرح بنر روز غزه

قیمت طرح ( بنر لایه باز روز غزه ) در سایت ترنج گراف ۶۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد .

طرح بنر روز غزه در ابعاد ۲*۳ متر در برنامه فتوشاپ در فرمت لایه باز psd کار شده و مناسب چاپ لارج فرمت با کیفیت مناسب می باشد.

طرح بنر روز قدس کاملا لایه باز کار شده و طرح کاملا قابل ویرایش و تغییر می باشد ، برای ویرایش طرح و عدم مواجه با خطا از فتوشاپ ورژن ۵ به بالا استفاده کنید.

همچنین شما می توانید طرح فوق را با تغییر در سایز به عنوان طرح پوستر روز غزه استفاده کنید.

راهنمای دانلود طرح بنر روز غزه

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید . سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
عنوان طرح : بنر لایه باز روز غزه
موضوعیت طرح : روز غزه، بزرگداشت روز غزه ، فلسطین اشغالی