طرح تراکت سالن و آرایشگاه بانوان در فرمت لایه باز psd در سایز تراکت A5 با رعایت استاندارد های چاپ دستگاه ریسو کار شده و در طراحی آن از وکتور زن ، وکتور اسلیمی و متن مناسب برای آرایشگاه زنانه استفاده شده است.

این طرح قابلیت تغییر در چیدمان لایه ها ، متن درج شده، سایز را دارد و قابلیت چاپ در اکثر مراکز چاپی را دارد.

تراکت سالن و آرایشگاه بانوان

دانلود طرح زیبا و کاملا لایه باز ( تراکت سالن و آرایشگاه بانوان ) با موضوع سالن زیبایی، آرایشگاه زنانه، زیبا کده کار شده در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI استفاده شده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای و اختصاصی برای طرح ویژه سایت ترنج گراف .
شما هم اکنون میتوانید به راحتی این طرح بسیار زیبا را از وبسایت ترنج گراف دانلود و چاپ نمائید .
قیمت طرح ( تراکت سالن و آرایشگاه بانوان ) در سایت ترنج گراف ۷۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد.
تراکت سالن و آرایشگاه بانوان

طرح لایه باز تراکت سالن و آرایشگاه بانوان

راهنمای دانلود تراکت سالن و آرایشگاه بانوان

برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل میشوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور میرسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح میتوانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .
– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
عنوان طرح : تراکت سالن و آرایشگاه بانوان
موضوعیت طرح : سالن زیبایی، آرایشگاه زنانه، زیبا کده