دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه لوازم آرایشی با موضوع آرایشی و بهداشتی، کار شده در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI استفاده شده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای و اختصاصی برای طرح ویژه سایت ترنج گراف .

شما هم اکنون میتوانید به راحتی این طرح بسیار زیبای کارت ویزیت فروشگاه لوازم آرایشی را از وبسایت ترنج گراف دانلود و چاپ نمائید .
قیمت طرح ( کارت ویزیت لوازم آرایشی و بهداشتی ) در سایت ترنج گراف ۵۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد .
برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل میشوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور میرسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح میتوانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .
طرح فوق را میتوان با تغییر در سایز قالب کارت ویزیت به طرح تراکت آراشی و بهداشتی و بنر فروشگاه آرایشی و بهداشتی تبدیل کرد.

مشخصات فایل کارت ویزیت لوازم ارایشی

_ کارت ویزیت کارت ویزیت فروشگاه لوازم آرایشی در فرمت لایه باز psd کار شده است.

_ مد رنگی کارت ویزیت cmyk می باشد.

_ ابعاد کارت ویزیت ۹*۶ سانتی متر می باشد.

_ طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش می باشد.

_ رنگ بندی طرح طبق اطلس رنگ افست تنظیم شده است.

راهنمای خرید و دانلود کارت ویزیت فروشگاه لوازم آرایشی

– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
عنوان طرح : کارت ویزیت لوازم آرایشی و بهداشتی
موضوعیت طرح : آرایشی و بهداشتی، ، کارت ویزیت فروشگاه لوازم آرایشی