طرح تقویم لایه باز موبایل فروشی سال ۹۷  بصورت عمودی و در زمینه روشن و تصویر با کیفیت گوشی موبایل و آیکون های سیستم عامل اندروید و برند های معتبر گوشی همراه در فرمت PSD و CMYK  بصورت کاملا لایه باز طراحی شده و مناسب معیار های چاپی می باشد. برای باز کردن فایل از برنامه فتوشاپ ورژن ۵ به بالا استفاده کنید.

تقویم لایه باز موبایل فروشی سال ۹۷

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
پیشنهاد می کنیم این طرح را هم ببینید : تقویم لایه باز ۹۷ بیمه پاسارگاد

راهنمای دانلود تقویم لایه باز موبایل فروشی سال ۹۷

سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
عنوان طرح : تقویم لایه باز موبایل فروشی سال ۹۷
موضوعیت طرح :طرح تقویم لایه باز سال ۹۷ ، تقویم لایه باز موبایل فروشی ، تقویم ۹۷ ، تقویم دیواری ، تقویم تبلیغاتی ، طرح PSD  تقویم تبلیغاتی