طرح کارت ویزیت سالن زیبایی در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI مناسب چاپ افست کار شده است ، طرح کارت ویزیت سالن آرایشی در برنامه فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد.

شما به راحتی می توانید طرح فوق را در برنامه فتوشاپ ویرایش و اطلاعات کارت ویزیت آرایشگاه مورد نظر خود را اعمال و آماده چاپ کنید.

توضیحات کارت ویزیت سالن زیبایی

طرح فوق در تونالیته رنگ بنفش کار شده و از تصویر با کیفیت مدل زن ، تصویر دوربری گل و پروانه استفاده شده است ، رنگ بندی طرح طبق اطلس رنگ چاپ افست تنظیم شده و طرح کیفیت مناسب برای چاپ را دارد.

شما می توانید طرح فوق را با تغییر فرمت قالب کارت ویزیت و چینش لایه ها آن را در قالب تراکت تبلیغاتی آرایشگاه زیبایی زنانه تبدیل کنید.

قیمت طرح ۵۰۰۰ تومان می باشد برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل می شوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور می رسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح می توانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .

راهنمای خرید و دانلود کارت ویزیت سالن زیبایی

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– پیشنهاد می کنیم این طرح را هم ببینید: کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود می توانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .

عنوان طرح : طرح کارت ویزیت سالن زیبایی
موضوعیت طرح :کارت ویزیت سال آرایشی ، سالن زیبایی ، طرح لایه باز سالن زیبایی، زیباکده ، طرح لایه باز زیباکده، طرح کارت ویزیت آرایشگاه بانوان، طرح کارت ویزیت سالن زیبایی بانوان، طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه، کارت ویزیت لایه باز آرایش و پیرایش بانوان، کارت ویزیت کاشت و ترمیم ناخن، طرح لایه باز کارت ویزیت مانیکور و پدیکور، کارت ویزیت کاشت و ترمیم ناخن دست و پا، طرح کارت ویزیت آرایشگاه