ترنج گراف

بنر اربعین حسینی

بنر اربعین حسینی

اربعین حسینی آیین دینی ارزشمند برای شیعیان است که هر ساله طی مراسم عزاداری بصورت شکوهمند در کشور برگزار می شود، اربعین چهلمین روز پس از شهادت امام حسین (ع) در روز عاشورای سال ۶۱ قمری است که با بیستم ماه صفر مصادف است و بر اساس برخی از نقل ها در این روز اسیران کربلا در بازگشت از شام به کربلا برای زیارت مدفن امام حسین رفته اند و بر اساس اعتقادات قدیمی در این روز سر بریده امام حسین به بدنش در کربلا ملحق شده است. به همین مناسبت، در مجموعه ترنج گراف سعی بر این است که هر ساله جدید ترین طرح های بنر اربعین حسینی با بهترین طراحی و کیفیت، طراحی و در اختیار کاربران و طراحان گرامی سایت قرار دهیم.

نمونه طرح ها شامل بنر اطلاع رسانی اربعین، طرح لایه باز بنر اربعین حسینی، بنر اربعین لایه باز و بنر لایه باز اربعین می باشد.

بنر پیاده روی اربعین

اربعین مراسم مذهبی شیعی است که هر ساله در کشور بصورت گسترده انجام می شود و طی این مراسم بزرگترین پیاده روی جهان به سوی کربلا برگزار می شود و در مسیر زیارتی اربعین خدمات و امکانات رفاهی بصورت رایگان و خودجوش برای زائران فراهم می شود. از این رو در سطح کشور از بنر های متنوعی برای برگزاری این مراسم استفاده می شود، بنر پیاده روی اربعین، بنر ثبتنام پیاده روی اربعین و بنر لایه باز اربعین در این مراسم برای اطلاع رسانی استفاده می شود. این بنر ها در اندازه و قالب های مختلف طراحی و چاپ می شود و شامل طرح پلاکارد، استند ایستاده، بیلبورد و دیگر قالب های تبلیغاتی و اطلاع رسانی مراسم پیاده روی اربعین می باشد که بصورت لایه باز در ترنج گراف طراحی و جهت دانلود بر روی سایت قرار داده شده است.

طراحان مجموعه ترنج گراف برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم سعی کرده اند که با طراحی جدیدترین طرح های بنر اربعین در قالب بنر های اطلاع رسانی، بنر ثبتنام و بنر تسلیت به همکاران کمک و یاری برسانند. نمونه طرح های ارائه شده بصورت فایل آماده و لایه باز طراحی و ارائه شده است و تمامی طرح ها ویژگی طرح لایه باز را دارند، به این صورت که کاربران گرامی سایت می توانند طرح انتخابی خود را مطابق با نیاز خود و مشتری تغییر و ویرایش دهند.

طرح بنر اربعین شامل تایپوگرافی، خوشنویسی، شعر و تصاویر مرتبط با روز اربعین می باشد و تمام المان و لایه های استفاده شده در طرح ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند.