ترنج گراف

بنر رحلت امام خمینی

روز ۱۴ خرداد در تاریخ رسمی کشور مصادف با درگذشت روح الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی می باشد، به مناسبت ارتحال امام خمینی هر ساله مراسم های زیادی در سطح کشور برگذار می شود. به همین جهت هر ساله بنر های تبلیغاتی و تسلیت رحلت امام خمینی توسط سازمان ها و ارگان ها برای مراسمات مختلف در سطح کشور نصب می شود. از این رو طراحان مجموعه ترنج گراف طرح های لایه باز مختلف در قالب پلاکارد ارتحال امام خمینی، بنر استند درگذشت امام خمینی و بیلبورد رحلت امام خمینی طراحی می کند.

نمونه طرح های بنر رحلت امام خمینی بصورت فایل آماده و با قابلیت ویرایش در برنامه فتوشاپ طراحی گردیده است و کاربران و طراحان گرامی سایت می توانند با صرف کمترین هزینه و زمان، طرح انتخابی خود را مطابق با نیاز مشتری و سلیقه خود ویرایش و آماده چاپ کنند. کلیه طرح ها با کیفیت بالا و با رعایت استاندارد های چاپ لارج فرمت تهیه شده است.

طرح های ارتحال امام خمینی شامل تصویر های گرافیکی و با کیفیت ایشان، تایپوگرافی و خوشنویسی روح الله خیمنی و وکتور و المان های مرتبط با تسلیت و درگذشت ایشان می باشد. همچنین تمامی المان ها، تصاویر، تایپوگرافی های موجود در طرح، متنف رنگ بندی غالب طرح و چیدمان لایه ها قابل ویرایش و تغییر می باشد.

ابعاد و راهنمای دانلود طرح رحلت امام خمینی

طرح های موجود در ترنج گراف با سه سایز متفاوت ۳ در ۱ و بنر استندی  ۲ در ۱ و بنر عمودی ۳ در ۲ طراحی شده است.

رزولیشن تمامی طرح های موجود ۳۰۰Dpi بوده و برای چاپ سالونت و اکو سالونت مناسب می باشد.

تمامی طرح ها در برنامه فتوشاپ و با فرمت PSD یا TIFF ذخیره شده است.

از نرم افزار آپدیت شده Winrar برای استخراج فایل فشرده استفاده کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل در دانلود و استخراج طرح ها با واتساپ پشتیبانی در ارتباط باشید.