ترنج گراف

تراکت ریسو آرایشگاه زنانه

تراکت ریسو آرایشگاه زنانه

در دنیای رقابتی امروز، صاحبان مشاغل برای معرفی کسب و کار خود و جذب مشتری از شیوه های مختلف تبلیغات استفاده می کنند، یکی از این شیوه ها که پرکاربرد هست استفاده از تراکت تبلیغاتی است که می تواند پیام تبلیغاتی صاحب مشاغل را به مخاطب برساند. مشاغلی مانند سالن زیبایی با چاپ تراکت ریسو آرایشگاه زنانه می تواند برند، پیام تبلیغاتی خود، محصولات و خدمات خود را به مخاطب معرفی و مشتری جذب کند.

در این مجموعه نگاهی به طرح های لایه باز تراکت ریسو آرایشگاه زنانه خواهیم داشت، طراحان این مجموعه با آگاهی از استاندارد های چاپ و طراحی و نیاز های تبلیغاتی صنف آرایشی و زیبایی زنانه اقدام به طراحی انواع تراکت ریسو سالن زیبایی و انستیتو کرده است، این طرح ها با کیفیت بالا و با رعایت استاندارد های چاپ ریسوگراف طراحی شده و بصورت فایل آماده و لایه باز در اختیار کاربران و طراحان گرامی قرار داده شده است.

بیش از ۳۰ نمونه طرح لایه باز تراکت ریسو سالن زیبایی بصورت فایل آماده توسط طراحان ترنج گراف طراحی گردیده است، در این طرح ها از عکس با کیفیت و جدید آرایشی و زیبایی و وکتور های حرفه ای تک رنگ استفاده شده است. نمونه طرح های تراکت ریسو آرایشگاه زنانه در طرح و رنگ بندی متنوع بصورت لایه باز و با ایده پردازی خلاقانه و جدید طراحی شده است و این امکان را به شما می دهد که با صرفه جویی در هزینه ها و با کاهش زمان پاسخگویی، به نیاز مشتریان و فرآیند چاپ را سرعت ببخشید و محصولات چاپی با کیفیت بالا داشته باشید. فایل لایه باز تراکت ریسو در اندازه A5 و فرمت psd فتوشاپ طراحی شده است.

تمام طرح های تراکت ریسو آرایشگاه زنانه لایه باز و قابلیت ویرایش دارد و شما به راحتی می توانید طرح را مطابق سلیقه خود ویرایش و شخصی سازی کنید. تمام لایه های استفاده شده در طرح اعم از المان ها، وکتور ها، تصاویر استفاده شده، متن و عناوین بکار برده شده و فونت فارسی استفاده شده در طرح قابل ویرایش می باشد و می توانید لایه ای را حذف یا به آن اضافه کنید.

شما با انتخاب طرح مناسب برای حرفه خود می توانید کسب و کار خود را تبلیغ و رونق ببخشید، نمونه طرح های تراکت ریسو آرایشگاه زنانه با رعایت استاندارد های مورد نیاز برای چاپ ریسوگراف کار شده است تا از کیفیت چاپ بالایی  داشته باشند، البته فایل لایه باز این طرح ها قابلیت چاپ در دستگاه افست و دستگاه دیجیتال و پرینتر های سیاه و سفید را دارد.