ترنج گراف

تراکت ریسو دفتر پیشخوان

تراکت ریسو دفتر پیشخوان

در دنیای رقابتی امروز، شیوه های مختلفی برای معرفی کسب و کار وجود دارد، یکی از شیوه های تبلیغاتی که از گذشته تا به امروز کسب و کار های بزرگ و کوچک از آن استفاده می کنند استفاده از اقلام چاپی مانند تراکت تبلیغاتی رنگی و ریسو است. تراکت ریسو برگه تبلیغاتی است که کسب و کار هایی مانند دفتر پیشخوان دولت به دلیل کم هزینه بودن و کارایی بهتر از آن برای معرفی محل کسب و کار و خدمات استفاده می کنند.

در این مجموعه نگاهی به طرح لایه باز ریسو دفتر پیشخوان دولت خواهیم داشت، طراحان ترنج گراف با آگاهی از نیاز های تبلیغاتی و تخصص در زمینه طراحی تراکت تبلیغاتی ریسو برای مشاغل اقدام به طراحی انواع طرح لایه باز ریسو دفتر پیشخوان کرده است. نمونه طرح ها با کیفیت بالا و با رعایت استاندارد های چاپ ریسو گراف طراحی شده و بر روی سایت قرار داده شده است. نمونه طرح های تراکت ریسو دفتر پیشخوان با چیدمان زیبای المان و وکتور های تک رنگ مرتبط با دفتر پیشخوان طراحی شده است.

در این طرح ها از لوگو سازمان های دولتی و خصوصی، آرم دفتر پیشخوان و خدمات ارائه شده در دفاتر پیشخوان بصورت لیست وار استفاده شده است. نمونه طرح ها با بهترین طراحی و کیفیت بصورت لایه باز و حرفه ای در اندازه A5 و فرمت psd فتوشاپ طراحی شده است و قابلیت چاپ به صورت افست، ریسوگراف و دیجیتال را دارد.