ترنج گراف

تراکت ریسو رستوران

تراکت ریسو رستوران

در دنیای رقابتی امروز، صاحبان مشاغل از انواع شیوه های تبلیغاتی برای معرفی محصولات و کسب و کار خود استفاده می کنند، کسب و کار هایی مانند رستوران و غذاخوری ها، غذاهای آماده و بیرون بر ها از شیوه های مختلف برای جذب مشتری و افزایش فروش استفاده می کنند. یکی از پر کاربرد ترین شیوه های تبلیغات که از گذشته تا به امروز مورد استفاده بوده و برای رستوران و غذاخوری ها کاربرد داشته، استفاده از تراکت رنگی و ریسو رستوران است. توزیع و پخش تراکت، یکی از تاثیرگذار ترین روش های تبلیغاتی است و یکی از ویژگی های مهم آن، این است که دست طراح را برای خلاقیت و طراحی باز می گذارد.

همانطور که ذکر کردیم یکی از روش های تهیه تراکت تبلیغاتی برای رستوران ها، استفاده از دستگاه ریسو گراف است، عموما زمانی از این روش استفاده می شود که با کمبود زمان مواجه هستیم و نمی توانیم با چاپ افست، چاپمان را انجام دهیم و هم می خواهیم در هزینه ها صرفه جویی کنیم. در این روش، طراحان به هنگام آماده سازی و طراحی طرح تراکت ریسو رستوران، از وکتور، تصاویر و المان های مشکی استفاده می کنند و فایل لایه باز طرح تراکت، معمولا بصورت تک رنگ ( سیاه و سفید ) و در مواردی دو رنگ طراحی می شود.

در این مجموعه نگاهی به طرح های لایه باز تراکت ریسو رستوران و غذاخوری خواهیم داشت، طراحان این مجموعه با آگاهی از نیاز های تبلیغاتی و استاندارد های طراحی و چاپ اقدام به طراحی انواع طرح تراکت ریسو رستوران و غذای خانگی کرده است، لازم به ذکر است که این طرح ها با رعایت استاندارد های چاپ و با کیفیت بالا طراحی شده است و بصورت فایل آماده جهت دانلود در اختیار کاربران و طراحان گرامی قرار داده شده است.

بیش از ۲۰ نمونه طرح جدید تراکت ریسو رستوران و غذاخوری با بهترین طراحی و کیفیت و با ایده پردازی خلاقانه طراحی شده است، این نمونه طرح ها برای سلیقه های مختلف طراحی شده و رنگ بندی و طرح های متنوعی دارد و به شما این امکان را می دهد که با صرفه جویی در هزینه ها و کاهش زمان پاسخگویی به نیاز مشتریان، فرآیند چاپ را سرعت ببخشید و محصولات چاپی با کیفیت بالا داشته باشید. همچنین این نمونه طرح ها بصورت لایه باز و با قابلیت ویرایش فایل لایه باز طراحی و ارائه شده است، به این صورت که کاربر بدون نیاز به دانش فنی خاصی بتواند طرح را مطابق سلیقه خود ویرایش و شخصی سازی کند. با این امکان که تمام لایه های طرح را ویرایش و جایگزین کند و رنگ بندی طرح، چیدمان لایه ها، متن و عناوین درج شده را مطابق با نیاز خود تغییر دهد.

طرح تراکت ریسو رستوران و غذای خانگی شامل نمونه لوگو های تک رنگ جدید، وکتور سرآشپز، وکتور پیک موتوری رایگان، وکتور غذاهای ایرانی تک رنگ و دیگر المان های مرتبط که برای زیبایی و جلوه بیشتر طرح استفاده می شود.