ترنج گراف

سربرگ بیمه سامان

سربرگ بیمه سامان

سربرگ یکی از اوراق مهم برای مشاغل تجاری و غیر تجاری برای مکاتبه با مشتریان و همکاران به شمار می آید، هر سربرگ حاوی اطلاعات کلی یک کسب و کار و یا سازمان می باشد و محتوای آن شامل نام شرکت، برند، اطلاعات تماس، تاریخ، پیوست و شماره می باشد. سربرگ نماینده و هویت یک کسب و کار است. به همین منظور داشتن سربرگ با طرحی جذاب و کاربردی و با کیفیت چاپ بالا حائز اهمیت است و می تواند ابزار تبلیغات و بازاریابی تجارتتان باشد. بطور مثال دفاتر نمایندگی و کارگزاری های بیمه سامان را در نظر بگیرید که از سربرگ برای اطلاع رسانی، تنظیم قرارداد های کاری، درج نامه های اداری و … استفاده می کنند.

طرح سربرگ بیمه سامان در چارچوب و استاندارد های تبلیغاتی تعیین شده توسط بیمه سامان نظیر رنگ سازمانی، آرم بیمه سامان و شعار تبلیغاتی طراحی می شود. رنگ سازمانی این بیمه قرمز و آبی می باشد و در تمامی طرح ها از لوگو با کیفیت بیمه سامان استفاده شده است.

برای آن که فایل چاپی سربرگ از کیفیت بالایی برخوردار باشد باید چند نکته به هنگام طراحی فایل لایه باز سربرگ رعایت کنیم، کد رنگی که برای المان، وکتور و شیپ ها انتخاب می کنیم مطابق اطلس رنگ چاپ افست باشد، مدل رنگی فایل لایه باز cmyk باشد و وکتور و المان های انتخابی رزولیشن و کیفیت بالایی داشته باشد.

طرح لایه باز سربرگ بیمه سامان در برنامه فتوشاپ طراحی شده است و در فرمت PSD فتوشاپ ذخیره شده و اندازه آن A4 می باشد. فایل لایه باز سربرگ مطابق با استاندارد های چاپ فرم عمومی افست طراحی شده است. حاشیه امن برای برش پس از چاپ سربرگ رعایت شده است و رنگ بندی طرح مطابق با اطلس رنگ افست تنظیم شده است.

بیش از ۱۰ نمونه طرح لایه باز سربرگ بیمه سامان با طراحی خلاقانه و جذاب توسط طرحان ترنج گراف برای دفاتر و نمایندگی های این بیمه طراحی شده است، با انتخاب یکی از قالب های آماده این امکان را خواهید داشت که بدون نیاز به دانش فنی خاصی و تنها با جایگذاری اطلاعات تماس، آدرس و تغییر رنگ شیپ های استفاده شده طرح سربرگ اختصاصی خود را آماده کنید. تمامی طرح های ارائه شده لایه باز می باشد و قابلیت ویرایش دارد. رنگ بندی طرح، چیدمان لایه ها، اندازه فایل لایه باز و عناوین بکار برده شده قابل ویرایش می باشد و در صورت آشنایی شما عزیزان با برنامه فتوشاپ به راحتی قابل شخصی سازی می باشد.

در صورت بروز مشکل در استخراج فایل زیپ کارت ویزیت فوق لطفا نسخه جدید برنامه winrar را از وبلاگ سایت دانلود نمایید.