ترنج گراف

سربرگ بیمه ما

سربرگ بیمه ما

سربرگ یکی از عناصر اصلی اوراق اداری است که در سازمان ها و کسب و کار ها از آن برای برقراری ارتباط بین اشخاص از طریق نامه های رسمی استفاده می شود، سربرگ به کاغذی گفته می شود که بطور معمول در اندازه A4 و A5 طراحی و چاپ می گردد و شامل حاشیه رنگی ساده و رسمی، نام و عنوان شرکت، مشخصات تماس شرکت، لوگو، شماره، پیوست و تاریخ می باشد. برای مثال دفاتر نمایندگی بیمه ما را در نظر بگیرید که از سربرگ برای درج نامه های اداری، تنظیم قرارداد های کاری و … استفاده می کنند.

برای آن که طرح سربرگ بیمه ما ظاهر حرفه ای داشته و مطابق با استاندارد های تبلیغاتی تعیین شده توسط بیمه ما باشد، باید چند نکته را به هنگام طراحی رعایت کنیم، اولین مورد رنگ بندی کلی طرح سربرگ می باشد که باید رنگ المان و حاشیه های طرح به رنگ قرمز باشد و مورد دیگر استفاده از لوگو اصلی بیمه ما و شعار تبلیغاتی این بیمه باشد. با رعایت این نکات ما میتوانیم سربرگی استاندارد داشته باشیم. از این رو طراحان ترنج گراف با داشتن تخصص در زمینه طراحی انواع سربرگ برای مشاغل مختلف اقدام به طراحی انواع طرح سربرگ بیمه ما با رنگ بندی و طراحی متنوع کرده است.

در این صفحه انواع طرح سربرگ بیمه ما بصورت لایه باز و فایل آماده ارائه شده است، این نمونه طرح ها در طرح های مختلف و با ترکیب رنگ های جذاب برای سلیقه های مختلف طراحی شده است، نمونه طرح های سربرگ در فرمت psd فتوشاپ و با رزولیشن چاپی ۳۰۰dpi کار شده و استاندارد های مورد نیاز برای چاپ بصورت افست و دیجیتال رعایت شده است.