ترنج گراف

سربرگ بیمه پارسیان

سربرگ بیمه پارسیان

سربرگ یکی از ملزومات مهم و پرکاربرد برای نمایندگی های بیمه پارسیان می باشد که از آن برای مکاتبات اداری، درج نامه های اداری، تنظیم قرارداد های کاری و اطلاع رسانی استفاده می کنند. طرح سربرگ بیمه پارسیان شامل کادر بندی ساده و رنگی می باشد و اطلاعات نمایندگی، شماره تماس و آدرس و لوگو بیمه پارسیان در آن درج می شود. در طراحی سربرگ بیمه پارسیان، استاندارد های تبلیغاتی تعیین شده نظیر شعار تبلیغاتی، رنگ بندی سازمانی و آرم اصلی بیمه رعایت می شود.

طرح سربرگ عموما در اندازه A5 و A4 طراحی و چاپ می گردد و طراحان برای آن که ظاهر حرفه ای طرح سربرگ حفظ شود یک حاشیه ساده و رسمی برای بالای سربرگ طراحی می کنند و از ترکیب دو یا سه رنگ خاص و متناسب با نوع کسب و کار برای المان و حاشیه سربرگ استفاده می کنند.

نمونه طرح های سربرگ پارسیان در طرح های خاص و متنوع و با بهترین طراحی و کیفیت چاپ توسط طراحان مجموعه ترنج گراف طراحی و بر روی سایت قرار داده شده است، این نمونه طرح ها با در نظر گرفتن نیاز دفاتر نمایندگی بیمه پارسیان و با رعایت استاندارد های چاپ و بصورت فایل آماده طراحی گردیده است و در دستگاه های دیجیتال و پرینتر های رنگی و در فرم عمومی و خصوصی چاپ افست قابل چاپ می باشد.

نمونه طرح ها در طرح های متفاوت و با بهترین طراحی و کیفیت چاپ بصورت لایه باز طراحی شده است، نمونه طرح های ارائه شده بصورت فایل آماده کار شده و کاربران بدون نیاز به دانش فنی خاصی و تنها با جایگذاری نام، کد نمایندگی، شماره تماس و آدرس می توانند طرح را ویرایش و شخصی سازی نمایند. تمام المان و وکتور های استفاده شده، رنگ بندی و عناوین درج شده قابل ویرایش می باشد.