ترنج گراف

سربرگ بیمه پاسارگاد

سربرگ بیمه پاسارگاد

سربرگ یکی از اقلام چاپی پرکاربرد ست اداری است که صاحبان مشاغل با بهره گیری از آن می توانند مشتریان زیادی را به سمت کسب و کار خود جلب کنند. سربرگ کاغذ چاپ شده ایست که عموما در اندازه A4 و A5 و با ظاهری رسمی و حرفه ای طراحی و چاپ می گردد و نمایندگی های بیمه پاسارگاد از آن برای مکاتبات اداری و تنظیم قرارداد های کاری و … استفاده می کنند. طرح سربرگ بیمه پاسارگاد حاوی اطلاعات نمایندگی، آرم بیمه پاسارگاد و حاشیه رنگی مناسب می باشد و بطور معمول بصورت ساده و با چیدمان رسمی طراحی می شود.

برای آن که ظاهر حرفه ای طرح سربرگ بیمه پاساگاد رعایت شود، باید به چند نکته به هنگام طراحی توجه کنیم و در نظر داشته باشیم که استاندارد ها و چارچوب های تعیین شده بیمه پاسارگارد به هنگام طراحی رعایت شود. نکته مهم و حائز اهمیت، رنگ بندی المان و حاشیه طراحی شده برای سربرگ می باشد و رنگ انتخابی باید مطابق رنگ سازمانی ( زرد و سرمه ای ) تعریف شده باشد و از شعار تبلیغاتی و آرم اصلی این بیمه استفاده شود.

طراحان ترنج گراف با آگاهی از موارد ذکر شده و با داشتن تخصص در زمینه طراحی سربرگ برای مشاغل مختلف اقدام به طراحی انواع سربرگ بیمه پاسارگاد با رنگ بندی و طراحی متنوع کرده است، نمونه طرح های ارائه شده بصورت فایل آماده و با بهترین طراحی و کیفیت چاپ بر روی سایت قرار داده شده است و کاربران بدون نیاز به دانش فنی خاصی می توانند طرح انتخابی خود را ویرایش و شخصی سازی کنند. همچنین تمام المان و لایه های استفاده شده در طرح، متن و عناوین قابلیت ویرایش دارد.

طرح سربرگ بیمه پاسارگاد در فرمت psd فتوشاپ و با رزولیشن چاپی ۳۰۰dpi کار شده است و در این برنامه قابل ویرایش می باشد، همچنین در طراحی سربرگ ها استاندارد های چاپ رنگی رعایت شده است تا در اکثر چاپخانه های کشور قابل چاپ باشد، این استاندارد ها شامل حاشیه امن نیم سانتی متری برای برش پس از چاپ سربرگ می باشد و رنگ المان و فونت های استفاده شده مطابق با کد اطلس رنگ افست تنظیم شده است و مد رنگی فایل لایه باز cmyk و مطابق با چهار رنگ اصلی چاپ افست تنظیم شده است.