ترنج گراف

کارت ویزیت آجیل و خشکبار

کارت ویزیت آجیل و خشکبار

مغازه ها و فروشگاه های آجیل و خشکبار برای حفظ ارتباط با مشتریان و جذب مشتری جدید، کارت ویزیت آجیل و خشکبار طراحی و چاپ می کنند. کارت ویزیت خشکبار برای معرفی و شناساندن برند به افراد ساکن در یک منطقه و رهگذران مناسب می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت آجیل و خشکبار متناسب با نیاز تبلیغاتی فروشگاه آجیلی طراحی می شود و محتوای گرافیکی آن بصورت پشت و رو در اندازه استاندارد در برنامه فتوشاپ طراحی گردیده است و در یک روی کارت ویزیت، نام و عنوان فروشگاه، برند و لوگو با چیدمان مناسب استفاده شده است و در روی دیگر کارت ویزیت مشخصات فروشگاه، شماره تلفن و آدرس فروشگاه و شبکه های اجتماعی اشاره شده است. طراحی کارت ویزیت های آجیلی با رنگ بندی متناسب با نوع طرح بصورت عکس محور طراحی شده و کیفیت مناسب چاپ افست و دیجیتال دارد. ما در مجموعه ترنج گراف با هدف آسان کردن پروسه طراحی و چاپ کارت ویزیت، کاهش هزینه ها و زمان آماده سازی سفارش طراحی، بصورت مستمر طرح لایه باز کارت ویزیت آجیل فروشی طراحی و بصورت قالب آماده در اختیار کاربران و طراحان گرامی سایت قرار داده ایم. این مجموعه از سایت ترنج گراف شامل بیش از ۲۰ نمونه طرح کارت ویزیت آجیلی با بهترین طراحی و کیفیت است که بصورت کاملا لایه باز در برنامه فتوشاپ طراحی گردیده است.

طراحی کارت ویزیت آجیل متناسب با نوع فعالیت آجیلی ها کار شده است و محتوای گرافیکی طرح ها با جذابیت بصری کافی و محتوای متنی استفاده شده در طرح ها مناسب امور تبلیغاتی و معرفی آجیلی ها می باشد، در این طرح ها، طراحان ترنج گراف پس زمینه مناسب، تصاویر جذاب و حرفه ای، المان و وکتور های گرافیکی با ترکیب رنگی خاص و جذاب برای طرح ها انتخاب کرده است و از تصاویر با کیفیت انواع آجیل و خشکبار متناسب با نوع طرح استفاده کرده است. فونت مناسب و شیک برای نام و عنوان فروشگاه انتخاب شده است و نمونه طرح ها از جذابیت بصری کافی برخوردار است و تلاش شده است طرح ها مورد علاقه تمامی سلیقه ها باشد. این مجموعه از ترنج گراف شامل بیش از ۲۰ نمونه طرح لایه باز کارت ویزیت آجیل و خشکبار است که بصورت فایل آماده بر روی سایت قرار گرفته است. این نمونه طرح ها با رنگ بندی و طراحی متنوع در طرح های افقی و عمودی و پشت و رو طراحی گردیده است.

طرح لایه باز کارت ویزیت آجیلی در سایز ۶ در ۹ سانتی متر و مطابق با استانداردهای چاپ افست و دیجیتال در برنامه فتوشاپ طراحی شده و با توجه به اندازه مشخص شده قابلیت چاپ در جنس های لمینت براق، لمینت مات، لمینت برجسته و سلفون را دارد. نمونه طرح ها با کیفیت بالا طراحی شده و به دو روش افست و دیجیتال قابل چاپ است. طرح psd کارت ویزیت خشکبار فروشی بصورت کاملا لایه باز و فایل آماده کار شده است بگونه ای که کاربران و طراحان به آسانی می توانند طرح انتخابی را مطابق نیاز و سلیقه شان ویرایش و شخصی سازی نمایند. تمامی المان ها و لایه های موجود در طرح قابل ویرایش است و کاربران می توانند ترکیب رنگی لایه ها، چیدمان، عناوین و نوشته ها را تغییر دهند. اندازه فایل گرافیکی کارت ویزیت نیز قابل تغییر می باشد.

نمونه کارت ویزیت آجیل فروشی زیر در انواع مختلف رنگ بندی و با استفاده از تصاویر با کیفیت آجیل و وکتور آجیل طراحی شده و در صورت آشنایی شما عزیزان با برنامه فتوشاپ به راحتی قابل اختصاصی سازی می باشد.

در صورت بروز مشکل در استخراج فایل زیپ کارت ویزیت فوق لطفا نسخه جدید برنامه winrar را از وبلاگ سایت دانلود نمایید.