ترنج گراف

کارت ویزیت آموزشگاه زبان

کارت ویزیت آموزشگاه زبان

موسسات و آموزشگاه های زبان روش های گوناگونی را برای تبلیغات و جذب زبان آموز انجام می دهند، یکی از روش های معمول و کم هزینه که از گذشته تا به امروز کاربرد داشته است طراحی و چاپ کارت ویزیت آموزشگاه زبان است. کارت ویزیت ابزار تبلیغاتی است که بطور مستقیم پیام تبلیغاتی را به مخاطب می رساند و راه های ارتباطی را در اختیار زبان آموز و مخاطب قرار می دهد.

بیش از ۲۰ نمونه طرح لایه باز کارت ویزیت آموزشگاه زبان انگلیسی توسط طراحان ترنج گراف طراحی و بر روی سایت قرار گرفته است. این نمونه ها در رنگ بندی های متنوع و با بهترین طراحی و کیفیت چاپ طراحی شده و با توجه به اندازه مشخص شده قابلیت چاپ در جنس های لمینت براق، لمینت مات، لمینت برجسته و سلفون را دارد و در اکثر چاپخانه های کشور قابل چاپ می باشد.

کارت ویزیت آموزشگاه زبان در سایز ۶ در ۹ سانتی متر و مطابق با استانداردهای چاپ افست و دیجیتال در برنامه فتوشاپ طراحی شده است. حاشیه امن برای برش پس از چاپ کارت ویزیت در نظر گرفته شده است و رنگ بندی کلی طرح مطابق با اطلس رنگ افست تنظیم شده است.

نمونه طرح کارت آموزشگاه زبان خارجه با استفاده از تصاویر حرفه ای و با کیفیت کتب آموزشی زبان، تصویر کودک و بزرگسال زبان آموز و المان و وکتور های جدید و مرتبط با آموزش زبان طراحی شده است. تمام المان ها، تصاویر موجود در طرح، متن و عناوین بکار برده شده در طرح و سایز فایل لایه باز کارت ویزیت قابل ویرایش می باشد و و در صورت آشنایی شما عزیزان با برنامه فتوشاپ به راحتی قابل ویرایش و شخصی سازی می باشد.

در صورت بروز مشکل در استخراج فایل زیپ کارت ویزیت فوق لطفا نسخه جدید برنامه winrar را از وبلاگ سایت دانلود نمایید.