ترنج گراف

کارت ویزیت بیمه البرز

کارت ویزیت بیمه البرز

یکی از رایج ترین روش ها برای آن که مشتری و مخاطب بتواند با نمایندگی ها و کارگزاری های بیمه البرز در ارتباط باشد استفاده از کارت ویزیت می باشد، کارت ویزیت یکی از ابزار های تبلیغاتی برای صاحبان مشاغل است که با استفاده از آن می توانند تجارتشان معرفی کنند، داشتن کارت ویزیت برای نمایندگی های بیمه البرز این امکان را می دهد که با کمترین هزینه بطور مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشند و اطلاعات محل کسب و کار و راه های برقراری ارتباط را در اختیار مخاطبین خود قرار دهند.

برای آن که کارت ویزیت تاثیر بسزایی در جذب مشتری و مخاطب داشته باشد باید در طراحی آن چند نکته را رعایت کنیم، یکی از این موارد که می تواند در ظاهر حرفه ای کارت ویزیت تاثیر بگذارد رنگ بندی المان و تصاویر مورد استفاده در طراحی کارت ویزیت است، در ضمن این نکته را باید بخاطر داشته باشیم که رنگ بندی اقلام چاپی برای بیمه البرز خصوصا کارت ویزیت باید مطابق رنگ سازمانی و استاندارد های تبلیغاتی این بیمه باشد. رنگ سازمانی بیمه البرز سبز می باشد.

طراحان مجموعه ترنج گراف با آگاهی از نیاز های تبلیغاتی و تخصص در زمینه طراحی با ایده پردازی های خلاقانه طرح های متنوع و جذابی با مفهوم بیمه عمر و زندگی برای چاپ کارت ویزیت بیمه البرز ارائه داده اند، این طرح ها بصورت فایل آماده و در طرح و رنگ بندی های متنوع بصورت کاملا لایه باز طراحی شده اند، همچنین استاندارد های فرم عمومی چاپ افست کارت ویزیت اعم از حاشیه امن برای برش پس از چاپ و تنظیم رنگ بندی مطابق با اطلس رنگ افست رعایت شده است.

تمامی طرح ها بگونه ای طراحی شده است که کاربران بدون نیاز به دانش فنی خاصی و تنها با جایگذاری اطلاعات نمایندگی خود بتوانند طرح را مطابق با نیاز خود ویرایش کنند. نمونه طرح ها کاملا لایه باز و قابل ویرایش می باشد و متن و عناوین درج شده، المان و تصاویر، رنگ بندی کلی طرح قابل ویرایش و تغییر می باشد.

در صورت بروز مشکل در استخراج فایل زیپ کارت ویزیت فوق لطفا نسخه جدید برنامه winrar را از وبلاگ سایت دانلود نمایید.