ترنج گراف

کارت ویزیت بیمه خاورمیانه

در این صفحه نگاهی به مجموعه طرح های لایه باز کارت ویزیت بیمه خاورمیانه خواهیم داشت، چند نمونه طرح جدید با بهترین طراحی و کیفیت چاپ توسط طراحان ترنج گراف برای سلیقه های مختلف طراحی و بر روی سایت قرار داده شده است. این طرح ها مطابق با استاندارد ها و چارچوب های تبلیغاتی تعیین شده توسط بیمه خاورمیانه طراحی شده است و شامل رنگ سازمانی تعریف شده، شعار تبلیغاتی و لوگو اصلی می باشد.

کارت ویزیت بیمه خاورمیانه در سایز ۶ در ۹ سانتی متر و مطابق با استانداردهای چاپ افست و دیجیتال در برنامه فتوشاپ طراحی و اجرا شده و با توجه به اندازه مشخص شده قابلیت چاپ در جنس های لمینت براق، لمینت مات، لمینت برجسته و سلفون را دارد. این استاندارد ها شامل حاشیه امن نیم سانتی متری برای برش پس از چاپ کارت ویزیت می باشد و رنگ بندی المان و تصاویر استفاده شده مطابق با کد اظلس رنگ افست تنظیم شده است، این استاندارد ها مطابق با فرم عمومی چاپ کارت ویزیت در اکثر چاپخانه ها می باشد.

کارت ویزیت لایه باز بیمه خاورمیانه در انواع مختلف رنگ بندی با توجه به رنگ سازمانی شرکت و استفاده از لوگوی با کیفیت بیمه خاورمیانه در تمام طرح ها اجرا شده است. و در صورت آشنایی شما عزیزان با برنامه فتوشاپ به راحتی قابل اختصاصی سازی می باشد.

در صورت بروز مشکل در استخراج فایل زیپ کارت ویزیت فوق لطفا نسخه جدید برنامه winrar را از وبلاگ سایت دانلود نمایید.