ترنج گراف

کارت ویزیت بیمه ما

کارت ویزیت یکی از ابزار های چاپی پر مصرف برای دفاتر نمایندگی و کارگزاری های بیمه می باشد، از آنجایی که کارت ویزیت هزینه کمتری نسبت به دیگر اقلام چاپی دارد، دفاتر نمایندگی بیمه ما با چاپ و ارائه کارت ویزیت می توانند خدمات، شرایط فروش، راه های ارتباطی و محل نمایندگی را به مخاطب معرفی کنند.

کارت ویزیت بیمه ما

طرح کارت ویزیت بیمه ما در طرح و رنگ بندی متنوع و با بهترین طراحی و کیفیت بصورت پشت و رو در برنامه فتوشاپ طراحی شده است و مناسب چاپ انواع کارت ویزیت لمینت براق، لمینت مات، لمینت برجسته و سلفون می باشد.

نمونه طرح های ارائه شده مطابق با استاندارد های چاپ فرم عمومی کارت ویزیت طراحی شده است و در اکثر چاپخانه های کشور قابلیت چاپ دارد، این استاندارد ها شامل خلاصی برش، تنظیم رنگ مطابق اطلس رنگ چاپ و اندازه فایل لایه باز می باشد.

نمونه طرح های ارائه شده مطابق با رنگ سازمانی این بیمه کار شده و از آرم با کیفیت بیمه ما و المان های گرافیکی مرتبط با مفهوم بیمه استفاده شده است.

نمونه های کارت ویزیت بیمه ما قابلیت ویرایش دارد و رنگ بندی طرح، چیدمان لایه ها، اندازه فایل لایه باز و تصاویر و المان های استفاده شده قابل ویرایش و تغییر می باشد.

در صورت بروز مشکل در استخراج فایل زیپ کارت ویزیت فوق لطفا نسخه جدید برنامه winrar را از وبلاگ سایت دانلود نمایید.