ترنج گراف

کارت ویزیت بیمه پارسیان

کارت ویزیت بیمه پارسیان

کارت ویزیت به کارتی گفته می شود که صاحبان مشاغل از آن برای به اشتراک گذاری اطلاعات مدنظرشان استفاده می کنند و بهترین روش برای برقراری ارتباط با مشتریان و مخاطبان کسب و کار است. کارت ویزیت یکی از ابزار های چاپی مهم برای نمایندگی های بیمه پارسیان می باشد که با ارائه آن به مخاطب، می توانند محل نمایندگی، شماره تماس، ایمیل و پیام تبلیغاتی و خدمات نمایندگی را معرفی کنند. کارت ویزیت بیمه پارسیان مطابق با چارچوب و استاندارد های تبلیغاتی تعیین شده نظیر رنگ سازمانی و شعار تبلیغاتی تعریف شده طراحی می گردد و شامل آرم اصلی بیمه پارسیان، کد نمایندگی و خدمات می باشد.

در این صفحه نگاهی به طرح های لایه باز کارت ویزیت بیمه پارسیان خواهیم داشت، چند نمونه طرح آماده که در قالب کارت ویزیت لمینت بصورت طرح های افقی و عمودی طراحی و بر روی سایت جهت دانلود قرار داده شده است، نمونه طرح ها با رعایت استاندارد های چاپ طراحی شده و چارچوب های فرم عمومی چاپ کارت ویزیت نظیر اندازه فایل لایه باز، حاشیه امن نیم سانتی متری برای برش پس از چاپ کارت ویزیت و تنظیم رنگ بندی مطابق اطلس رنگ افست رعایت شده است.

طرح کارت ویزیت بیمه پارسیان در انواع مختلف طرح با ترکیب رنگی خاص و جذاب در اندازه ۹ در ۶ سانتی متر بصورت پشت و رو طراحی گردیده است. طرح کارت ویزیت بصورت لایه باز طراحی شده و قابلیت ویرایش دارد و کاربران می توانند با صرف کمترین هزینه و زمان با جاگذاری اطلاعات شخصی خود در لایه های مشخص شده طرح را ویرایش و شخصی سازی کنند. تمام المان و لایه ها، متن و عناوین درج شده، تصاویر، رنگ بندی طرح و چیدمان لایه ها قابل ویرایش می باشد.