ترنج گراف

کارت ویزیت بیمه دانا

کارت ویزیت کم هزینه ترین اقلام چاپی است که دفاتر نمایندگی بیمه دانا برای معرفی کسب و کار شان از آن استفاده می کنند و به همین دلیل کارت رایج ترین و پرکاربرد ترین اقلام چاپی بشمار می آید. کارت ویزیت بیمه دانا حاوی اطلاعات کلی از نمایندگی، شماره تماس، آدرس، خدمات می باشد، استفاده از کارت ویزیت این امکان را به مخاطب می دهد که به راحتی با دفتر نمایندگی در ارتباط باشد و در شناساندن کسب و کار به مخاطب و مشتری کمک کند و ابزار بازاریابی باشد .

چند نمونه طرح کارت ویزیت بیمه دانا با رنگ بندی متنوع و طراحی جذاب برای سلیقه های مختلف طراحی گردیده است، این نمونه طرح ها با رعایت استاندارد های چاپ فرم عمومی کارت ویزیت طراحی شده و در اکثر چاپخانه های کشور قابل چاپ می باشد. این استاندارد ها شامل حاشیه امن نیم سانتی متر برای برش پس از چاپ کارت ویزیت می باشد و رنگ بندی طرح مطابق اطلس رنگ افست تنظیم شده است.

تیم طراحی ترنج گراف سعی کرده است که بهترین نمونه کارت ویزیت ها را برای بیمه دانا طراحی کند و از تصاویر مفهومی با موضوع بیمه زندگی، بیمه عمر و سلامت و وکتور های حرفه ای در زمینه بیمه استفاده کند. وکتور ها و تصاویر استفاده شده از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مناسب چاپ می باشد.

کارت ویزیت بیمه دانا بصورت فایل آماده در فرمت psd فتوشاپ طراحی شده و اندازه فایل لایه باز آن ۹ در ۶ سانتی متر و بصورت پشت و رو می باشد و قابلیت ویرایش دارد و رنگ بندی طرح، المان و تصاویر استفاده شده در طرح، متن و عناوین طرح قابل ویرایش می باشد و در صورت آشنایی شما عزیزان با برنامه فتوشاپ به راحتی قابل اختصاصی سازی می باشد.

در صورت بروز مشکل در استخراج فایل زیپ کارت ویزیت فوق لطفا نسخه جدید برنامه winrar را از وبلاگ سایت دانلود نمایید.