ترنج گراف

کارت ویزیت لوازم التحریر و نوشت افزار

کارت ویزیت لوازم التحریر و نوشت افزار

بیش از ۱۰ نمونه طرح کارت ویزیت برای فروشگاه لوازم التحریر و نوشت افزار توسط طراحان ترنج گراف طراحی گردیده است، نمونه طرح ها برای سلایق مختلف و با رنگ بندی و طراحی متنوع بصورت پشت و رو طراحی شده و شامل عکس جدید و حرفه ای لوازم نوشت افزار اداری و مدارس می باشد.

طرح کارت ویزیت لوازم التحریر و نوشت افزار مطابق با استانداردهای چاپ فرم عمومی کارت ویزیت کار شده است و در اکثر چاپخانه های کشور بصورت افست و در دستگاه چاپ دیجیتال بصورت فوری قابل چاپ می باشد و با توجه به اندازه مشخص شده قابلیت چاپ در جنس های لمینت براق، لمینت مات، لمینت برجسته و سلفون را دارد. استاندارد های لازم شامل حاشیه امن نیم سانتی متر برای برش پس از چاپ کارت ویزیت و رنگ بندی کلی طرح مطابق کد اطلس رنگ افست تنظیم شده است.

نمونه طرح های کارت ویزیت لوازم التحریر بصورت فایل آماده و بگونه ای طراحی شده است که طراحان برای آماده سازی سفارش مشتری و کاربران بدون نیاز به دانش فنی خاصی با صرف کمترین زمان و هزینه طرح را مطابق سلیقه و نیاز خود آماده کنند. تمام المان و تصاویر، متن و عناوین درج شده، چیدمان لایه ها و اندازه فایل لایه باز قابل ویرایش و لایه باز می باشد و کاربر به راحتی می تواند لایه ای را حذف و یا به آن اضافه کند.

در صورت بروز مشکل در استخراج فایل زیپ کارت ویزیت فوق لطفا نسخه جدید برنامه winrar را از وبلاگ سایت دانلود نمایید.