بنر لایه باز میلاد حضرت فاطمه (س)

طرح زیبای بنر لایه باز میلاد حضرت فاطمه (س) در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI به مناسبت میلاد حضرت فاطمه و گرامیداشت منزلت زن طراحی شده است. همانطور که در تصویر  مشاهده می کنید طرح در زمینه روشن رنگ فیروزه ای طراحی شده و از کادر تذهیب و وکتور اسلیمی و وکتور کبوتر و گل و ابر و آسمان به شکلی زیبا در طرح استفاده شده است.
طرح بنر مناسب چاپ دستگاه بنر تنظیم شده است، رنگ بندی و رزولیشن فایل psd مناسب چاپ تنظیم شده است.
طرح کاملا لایه باز کار شده و تمام لایه های طرح تفکیک شده و مجزا می باشد. شما رنگ بندی و چینش طرح را می توانید تغییر دهید. برای ویرایش طرح نیاز به دانش فنی خاصی نیست و تنها کافی است طرح را در برنامه فتوشاپ ورژن ۵ به بالا باز کنید و پس از تغییرات آن را ذخیره کنید.
پیشنهاد می کنیم این طرح را هم ببینید : بنر میلاد حضرت فاطمه (س)
– برای مشاهده سایر طرح های بنر مناسبتی کافی است به دسته مربوطه منو در بالای صفحه مراجعه کنید.
بنر لایه باز میلاد حضرت فاطمه (س)

طرح بنر لایه باز میلاد حضرت فاطمه

راهنمای دانلود بنر لایه باز میلاد حضرت فاطمه (س)

 برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل میشوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور میرسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح میتوانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .
_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد._در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید._ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید

طرح بنر لایه باز ولادت حضرت فاطمه ، روز مادر ، روز زن ، پوستر روز مادر ، طرح لایه باز روز مادر ، تایپوگرافی حضرت فاطمه ، طرح بنر لایه باز ولادت حضرت فاطمه