طرح زیبا و کاملا لایه باز  کارت ویزیت خیاطی  با موضوع خیاطی لباس، خیاط مردانه ، خیاطی زنانه در قابل کارت ویزیت لمینت طراحی گردیده است،طرح کارت ویزیت در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI با استفاده از تصاویر استوک و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای و اختصاصی برای سایت ترنج گراف طراحی شده است. در طراحی این طرح از پترن بافت لباس به همراه وکتور چرخ خیاطی و وکتور لباس استفاده شده است.

کارت ویزیت خیاطی

طرح کارت ویزیت خیاطی بانوان و مردانه بصورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش کار شده و به راحتی میتوان با جانمایی اطلاعات پیش فرض و تصویر دلخواه آن را شخصی سازی کرد.
با توجه به کیفیت بالای طرح میتوانید از لایه های این طرح برای طراحی بنر تابلو سر در خیاطی و طرح تراکت تبلیغاتی خیاطی استفاده کنید.
طرح کارت ویزیت خیاطی با استفاده از تصاویر png حرفه ای و با کیفیت بالا طراحی شده است.
پیشنهاد می کنیم طرح ” طرح کارت ویزیت لایه باز خیاطی ”  را هم ببینید.
کارت ویزیت خیاطی

طرح لایه باز کارت ویزیت خیاطی

مشخصات کارت ویزیت خیاطی

_ فایل کارت ویزیت در فرمت psd و مد رنگی cmyk کار شده است.

_ ابعاد کارت ویزیت ۹۰*۶۰ میلی متر بوده و قابل تغییر می باشد.

_ محتوای طرح و رنگ بندی آن طبق اصول چاپ افست تنظیم شده است.

_ رزولیشن و. کیفیت چاپی طرح ۳۰۰ dpi می باشد.

کارت ویزیت خیاطی

طرح لایه باز کارت ویزیت خیاطی

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
عنوان طرح : کارت ویزیت خیاطی
موضوعیت طرح : خیاطی لباس، خیاط مردانه ، خیاطی زنانه، طراحی کارت ویزیت خیاطی، کارت ویزیت خیاطی بانوان، طرح کارت ویزیت خیاطی زنانه