کارت ویزیت پرده فروشی

طرح کارت ویزیت پرده فروشی بصورت لایه باز در فرمت PSD , CMYK  و دو رو طراحی شده و مناسب چاپ افست و دیجیتال می باشد. طرح در زمینه رنگ مشکی و قهوه ای طراحی و از وکتور با کیفیت در پس زمینه طرح و وکتور اسلیمی و وکتور پروانه و نور در لایه ها استفاده شده است. طرح فوق را با تغییر ابعاد میتوان به عنوان تراکت یا پوستر تبلیغاتی نیز استفاده کرد .

برای ویرایش و تغییر اطلاعات طرح را در برنامه فتوشاپ ورژن ۵ به بالا باز کنید و پس از تغییرات آن را ذخیره کنید.

عنوان طرح : کارت ویزیت پرده فروشی، طرح لایه باز کارت ویزیت پرده فروشی ، طرح PSD کارت ویزیت پرده فروشی ، پرده فروشی ، کارت ویزیت لایه باز پرده فروشی

 قیمت طرح ( کارت ویزیت پرده فروشی ) در سایت ترنج گراف ۴۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد ، برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل میشوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور میرسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح میتوانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .
– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
پیشنهاد می کنیم این طرح را هم ببینید : دانلود تراکت لایه باز پرده فروشی
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .