کارت ویزیت بنگاه ماشین

در این مطلب از وبسایت گرافیکی کارت ویزیت بنگاه ماشین در طرحی زیبا و حرفه ای با استقاده از تصویر استوک حرفه ای ماشین و وکتور های حرفه ای طراحی شده است.

طرح کارت ویزیت بنگاه ماشین به صورت دو رو در طرحی افقی در برنامه فتوشاپ کار شده است، طرح فوق بصورت قالب آماده کارت ویزیت لمینت در سایز ۹*۶ سانتی متر کار شده و لایه های کار شده در طرح قابل ویرایش و شخصی سازی می باشد.

شما میتوانید فایل psd کارت ویزیت نمایشگاه ماشین در برنامه فتوشاپ با جانمایی اطلاعات صنف خود و جاگزینی تصویر مورد نظر در لایه های مشخص شده طرح را شخصی سازی کنید.

طرح کارت ویزیت نمایشگاه ماشین با رعایت اصول و استاندارد های طراحی و چاپ افست کار شده و محتوای آن نیاز به تغییر ندارد.

کارت ویزیت بنگاه ماشین کاملا لایه باز کار شده و با تغییر سایز و چینش لایه های طرح میتوان آن را به طرح تراکت نمایشگاه ماشین و طرح بنر سر در نمایشگاه ماشین استفاده و چاپ کرد.

جزئیات کارت ویزیت نمایشگاه ماشین

_ فرمت کارت ویزیت PSD و مد رنگی آن CMYK می باشد.

_ رزولیشن و کیفیت طرح ۳۰۰ DPI می باشد.

_ رنگ بندی طرح طبق اطلس رنگ کار شده است.

برای مشاهده طرح های بیشتر از دسته ” اتومبیل و موتور سیکلت ” دیدن کنید، پیشنهاد می کنیم طرح ” کارت ویزیت لایه باز نمایشگاه ماشین ” هم ببینید.

_ لینک دانلود فونت فارسی طراحی فتوشاپ در وبلاگ سایت ترنج گراف قرار داده شده است.

_ در صورت بروز مشکل به هنگام دانلود فایل و یا معیوب بودن فایل گرافیکی از طریق تلگرام و یا بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

موضوع طرح : طرح لایه باز کارت ویزیت بنگاه ماشین، دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه ماشین، فایل PSD کارت ویزیت گالری ماشین، دانلود طرح لایه باز ، کارت ویزیت نمایشگاه ماشین لایه باز