طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

در این مطلب از وبسایت ترنج گراف طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه در طرحی زیبا و حرفه ای با موضوع آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی کار شده است.

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه در طرحی دو رو و در سایز کارت ویزیت لمینت بصورت قالب آماده کارت ویزیت در برنامه فتوشاپ کار شده و در طراحی آن اصول طراحی و استاندارد های چاپ افست رعایت شده است.

طرح کارت ویزیت آرایشگاه زنانه با استفاده از تصاویر استوک حرفه ای و وکتور های حرفه ای در زمینه رنگ آبی کار شده و در طراحی آن از تصویر با کیفیت مدل زن و بکگراند آبی رنگ استفاده شده است.

طرح کارت ویزیت آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی بصورت کاملا لایه باز کار شده و تمامی لایه های آن قابل ویرایش و شخصی سازی می باشد.

برای ویرایش و شخصی سازی طرح کارت ویزیت سالن زیبایی بانوان تنها کافی است اطلاعات و تصویر دلخواه خود را در لایه های مشخص شده جانمایی کنید.

مشخصات طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

_ طرح در ابعاد ۹*۶ سانتی متر کار شده است.

_ فرمت طرح psd و مد رنگی cmyk می باشد.

_ رزولیشن طرح کارت ویزیت ۳۰۰ dpi می باشد.

_ محتوای طرح مطابق اصول چاپ افست می باشد.

_ رنگ بندی طرح طبق اطلس رنگ تنظیم شده است.

برای مشاهده طرح های بیشتر از دسته ” آرایشگاه زنانه ” دیدن کنید، پیشنهاد می کنیم طرح ” کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز ” را هم ببینید.

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه را میتوان با تغییر در سایز و چینش لایه های طرح تبدیل به طرح تراکت سالن زیبایی و طرح بنر سر درب آرایشگاه بانوان کرد.

_ فایل تصویری آموزشی راهنمای کنترل لایه ها ، گروپ بندی و ویرایش طرح در داخل بسته دانلود گنجانده شده است.

همچنین میتوانید با استفاده از بخش “ سئوالات متداول ” از چگونگی عملکرد سیستم خرید، دانلود و … آشنا شوید.

_ لینک دانلود فونت فارسی طراحی شده در طرح کارت ویزیت در وبلاگ سایت ترنج گراف قرار داده شده است.

_ در صورت بروز مکشل به هنگام دانلود و یا معیوب بودن فایل گرافیکی از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

موضوع طرح : کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز رایگان، کارت ویزیت آرایشگاه زنانه PSD، کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز رایگان، کارت ویزیت سالن زیبایی، متن کارت ویزیت آرایشگاه زنانه، دانلود طرح لایه باز