طرح کارت ویزیت لایه باز زیباکده یا کارت ویزیت سالن زیبایی در فرمت psd فتوشاپ بصورت پشت و رو در سایز ۹ در ۶ سانتی متر با رنگ بندی بنفش طراحی گردیده است ، طرح کارت ویزیت لایه باز زیباکده شامل وکتور لوازم آرایشی زنانه ، وکتور گل ، کادر طلایی و وکتور سفید زن با پس زمینه بنفش می باشد.

این طرح با در نظر گرفتن معیار های تبلیغاتی زیباکده طراحی شده و برای چاپ کارت ویزیت آرایشگاه زنانه و کارت ویزیت سالن زیبایی مناسب می باشد.

کارت ویزیت لایه باز زیباکده

طرح کارت ویزیت لایه باز زیباکده با رعایت اصول چاپ افست کار شده و فایل psd دانلودی بدون نیاز به تغییر در فرمت و سایز قابل چاپ می باشد. این معیار ها اعم از رنگ بندی مناسب چاپ ، حاشیه برش پس از چاپ و سایز مطابق با فرم بندی عمومی چاپ کارت ویزیت لمینت می باشد.

این طرح بصورت کاملا لایه باز کار شده و رنگ بندی طرح ، پس زمینه طرح ، چیدمان لایه ها و متن درج شده قابل ویرایش می باشد. فونت کار شده لایه باز می باشد.

طرح کارت ویزیت زیباکده با ابزار shape و smart object فتوشاپ کار شده و قابلیت چاپ لارج فرمت را دارد ، شما می توانید از لایه های این طرح برای طراحی بنر تابلو زیباکده و طرح تراکت زیباکده استفاده کنید.

راهنمای دانلود کارت ویزیت لایه باز زیباکده

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_ برای شخصی سازی و ویرایش فایل از فتوشاپ ورژن ۵ به بالا استفاده کنید.

_در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.