طرح کارت ویزیت تعمیرات موبایل کار شده در فرمت لایه باز PSD و CMYK و کیفیت ۳۰۰ DPI مناسب چاپ می باشد .

برای ویرایش طرح نیاز به دانش فنی خاصی نیست و می توانید با نرم افزار فتوشاپ ۵ به بالا تغییرات مورد نظر را اعمال کنید .

طرح کارت ویزیت تعمیرات موبایل با رعایت اصول طراحی و استاندارد های چاپ افست ویژه کاربران گرامی وب سایت ترنج گراف طراحی و آماده شده است .

طرح کارت ویزیت کاملا لایه باز کار شده و رنگ بندی طرح ، اطلاعات پیش فرض درج شده و تصاویر طرح قابل ویرایش و جانمایی می باشد .

مشخصات طرح کارت ویزیت تعمیرات موبایل

_طرح در فرمت psd و مد رنگی آن cmyk می باشد .

_اندازه فایل ۹*۶ سانتی متر می باشد .

_رزولیشن طرح ۳۰۰ dpi می باشد .

_محتوای طرح مطابق با استاندارد های چاپ افست می باشد .

توضیحات طرح کارت ویزیت تعمیرات موبایل

– کلیه طرح های موجود در وب سایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وب سایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .

– کلیک روی گزینه پرداخت برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .

فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در زمان دانلود می توانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .

سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال می شود و شما می توانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .

موضوع طرح :کارت ویزیت دو رو فروشگاه موبایل,طرح کارت ویزیت فروشگاه تلفن همراه،کارت ویزیت لایه باز فروشگاه موبایل و تبلت,کارت ویزیت موبایل فروشی,طرح لایه باز کارت ویزیت گالری موبایل