طرح بنر بیست و دو بهمن یا طرح پوستر دهه فجر در فرمت psd فتوشاپ بصورت لایه باز ویژه چاپ لارج فرمت و چاپ افست پوستر طراحی شده است.
طرح بنر بیست و دو بهمن شامل تصویر گرافیکی استقبال مردم ، وکتور پرچم ایران و کبوتر ، پرچم یا مهدی ادرکنی ، وکتور گل و طرح اسلیمی ، پس زمینه آسمان تصویر با کیفیت گل و پرنده و تایپوگرافی زیبای ” انقلاب ما انفجار ما بود ” می باشد.  می باشد.

بنر بیست و دو بهمن

طرح فوق با رعایت اصول طراحی و استاندارد های چاپ در برنامه فتوشاپ بصورت قالب آماده بنر کار شده است ، طرح کاملا لایه باز کار شده و تمام لایه های طرح ، تصاویر و المان ها قابل ویرایش و تغییر می باشد.

طرح بنر بیست و دو بهمن را می توان در تبلیغات محیطی پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر چاپ و استفاده کرد.

همچنین می توانید طرح لایه باز بنر بیست و دو بهمن را با تغییر در سایز قالب و چینش لایه ها و المان ها به طرح لایه باز پوستر دهه فجر ، پوستر انقلاب اسلامی و طرح بنر استند ۲۲ بهمن تبدیل کرد.

برای مشاهده دیگر طرح های لایه باز بنر ۲۲ بهمن از دسته ” طرح لایه باز دهه فجر ” دیدن کنید.

مشخصات فایل بنر بیست و دو بهمن

_ فرمت فایل بنر PSD و مد رنگی CMYK می باشد.

_ ابعاد طرح ۳*۴ متر و رزولیشن ۳۰۰ DPI می باشد .

_ فایل psd بنر مناسب چاپ لارج فرمت می باشد.

_ بنر بصورت لایه های جدا طراحی شده است.

بنر بیست و دو بهمن

راهنمای خرید بنر بیست و دو بهمن

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد._در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد._ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است._ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

اگر در مورد طرح بنر بیست و دو بهمن سوال یا اشکالی داشتید در قسمت نظرات این محصول با ما در ارتباط باشید.