طرح بنر لایه باز دهه فجر به مناسبت بازگشت امام خمینی و دهه فجر در برنامه فتوشاپ طراحی گردیده است ، طرح بنر لایه باز دهه فجر در زمینه آبی با استفاده از تصویر گرافیکی بازگشت امام خمینی به همراه تایپوگرافی طلایی کلمه دهه فجر و المان و وکتور های گرافیکی طراحی شده است.
این طرح بصورت طرح آماده برای چاپ بنر لارج فرمت و طرح پوستر دهه فجر برای طراحان وکاربران سایت ترنج گراف ارائه شده است.

بنر لایه باز دهه فجر

طرح بنر لایه باز دهه فجر بصورتی طراحی شده است که کاربر به راحتی بتواند چیدمان لایه ها ، المان و وکتور ها ، رنگ بندی طرح و متن درج شده را به دلخواه ویرایش کند.

طرح بنر لایه باز دهه فجر با رزولیشن ۳۰۰dpi  و در فرمت psd فتوشاپ کار شده و با تغییر سایز فایل psd می توانید برای چاپ بنر بیلورد تبلیغاتی و پوستر دهه فجر استفاده کند.

بنر لایه باز دهه فجر

توضیحات بنر لایه باز دهه فجر

– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود می توانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد._در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد._ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

اگر در مورد طرح بنر لایه باز دهه فجر سوالی داشتید در قسمت نظرات این محصول با ما در میان بگذارید.