تراکت طلا و جواهر فروشی با موضوع طلا و جواهرات، طلا فروشی ، زیور آلات در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI با استفاده از تصاویر استوک حلقه انگشتر ، تصویر گردنبند طلا با شیپ بندی فانتزی در رنگ بندی نارنجی و زمینه سفید با طراحی اختصاصی سایت ترنج گراف طراحی گردیده است.

طرح تراکت طلا و جواهر فروشی در سایز دقیق A5 با رعایت اصول چاپ افست و دیجیتال اعم از رنگ بندی چاپ ، خط برش و کیفیت چاپ در برنامه فتوشاپ طراحی شده است.

تراکت طلا و جواهر فروشی

طرح تراکت طلا و جواهر فروشی بصورت کاملا لایه باز کار شده و چیدمان لایه ها ، رنگ بندی قالب طرح و متن درج شده قابل ویرایش و شخصی سازی می باشد.

کار بر به راحتی می تواند برای شخصی سازی فایل و آماده سازی فایل چاپ طرح تراکت طلا و جواهر فروشی تغییرات مورد نظر خود را در لایه های مشخص شده اعمال کند.

راهنمای دانلود تراکت طلا و جواهر فروشی

قیمت طرح ( تراکت طلا و جواهر فروشی ) در سایت ترنج گراف ۷۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد.
– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
عنوان طرح : تراکت طلا و جواهر فروشی
موضوعیت طرح : طلا و جواهرات، طلا فروشی ، زیور آلات